Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Araç

Golf de olabilir nissanda iyi olabilir ama golf jetta alma imkanim olsa digerlerinin yuzune bakmam ben golf tdi dsg de olabilir ama evde jetta varsa 2.0 a3 diesel 2.el nasil olur

Golf de olabilir nissanda iyi olabilir ama golf jetta alma imkanim olsa digerlerinin yuzune bakmam ben golf tdi dsg de olabilir ama evde jetta varsa 2.0 a3 diesel 2.el nasil olur

walla olabılır ıste arastırmalara basladım butceyı de dengelersem eger artık bakıcam bıseler

O kadar para verdıkten sonra nıssan degıl seat exeo alrım nıssannı asla tavsıye etmem cekısı cok kotu

Leon style DSG 53000tl,golf confortline DSG 58000tl,jetta confortline 61100tl opsiyonlari ayni leon kampanyada su an

ya araçlar cok pahallı ben leon u aldıgım da 38500 du fıyatlar nerelere geldı seytan hiç satma bırak bın dıyo cıddı can acıtıyo fıyatlar ya:mad:

1.6 tdı leon style al ben cok memnunum performans dedınmı dısel leon

1.6 tdı leon style al ben cok memnunum performans dedınmı dısel leon

heralde dedıgın gıbı leon olacak gıbı tekrar ama bu sefer bıraz daha kasıp kendımı fr alırım eger leon alırsam yada degıstırmem ıkısınden bırı

Geri
Üst Alt