Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dizel araçlar hakkında bir yazı

Tekin abi ben de oldum olası sevemedim orjinal filtreleri.. :)
Yiğitim sesi hoşuna gidiyor muhtemelen fakat ülkenin her yerinde devamlı inşaat ve harfiyat var.Dolayısı ile toz var.Bir daha düşün derim.:)

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

abi leonun muhtemelen 5 6bnde bir filtresini değiştireceğim. es es aşırı tozlu bir şehir diğer bir çok ile nazaran çok farkediyor gerçekten.
Nem oranı yüksek olan şehirlere nazaran kuru hava yoğun olan şehirlerde daha çok toz var Emre haklısın.

Yiğitim sesi hoşuna gidiyor muhtemelen fakat ülkenin her yerinde devamlı inşaat ve harfiyat var.Dolayısı ile toz var.Bir daha düşün derim.:)

toz konuda haklısın abim tamamen..
ben de işte sık sık temizliyorum yapcak bişi yok onun dışında kullandığım filtre nerdeyse filtresiz kadar geçirgen..2 gün önce hava tuttum sonrasında evde de yıkadım yakın zamanda temizlemiş olmama rağmen nasıl olduysa bayaa tozlanmış..halbuki dikkat ederim.. :)

filtrenizi bakımınız 10000 ise 5000de 15000 ise 7500 de değiştirin bence çok yararı oluyo emin olun.......!!!!

Geri
Üst Alt