Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Araç

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar artık benzın parası vermekten gercekten cok sıkıldım arabamı cok sevıyorum ama bıde su var ayda aldıgım paranın yuzde 50 den fazlası benzıne gıdıyo eskıden babam verıyodu ıyı hostu ama artık benzın bana kaldı sızden rıcam 50000 TL ye kadar dızel arac tavsıyelerı eger gozum yerse kendı arabamı satıp sıfır bı dızel araba alma dusuncesındeyım aklıma gelen ılk arac gene leon ama bı sınıf atlayıp acaba nissan qashqai mi diyorum acıkcası kafam cok karıstı yardımcı olursanız cok sevımırım sımdıden tesekkurler :)

55 zorlayip 1.6 comford 1.6 tdi sifir jetta iyi fusun derim:) poloda olabilir

nissan qashqai arkadaşımda var çok memnun yeni aldı ayrıca suv sınıfına girmediğinden vergisi düşük demişti
tam olarak rakamı bılmıyorum.. 250krş yaktığını söylüyor dizel

1.5 Dci motoru biz İzmir'deki aile aracımız olan Note'da kullanıyoruz. Aynı BG gücündelermi bilmiyorum ama motor aynıdır, QQ Yazılımla yükseltilmiştir diye düşünüyorum.
Ben kullanırken keyif alıyorum açıkçası. Ekonomik gittiğim zaman da harikalar yaratıyordum :) İzmir Kuşadası git gel zamanında 11 Kuruş yaktığını bilirim 1.4TDCİ ile aynı ekonomik kullanımda 14 15 kruşlarda giderken. Bastığım zaman da 180 185e zorlanmadan çıkıyordu, daha üzerine çıkmaya korktum Note gibi yüksek bi araçla.

Ancak Turbo tepkileri bakımından 1.4 Tsi kadar eğlenmeyebilirsin üzerinde :)

Nissan qq 1.5 dci tekna guzel olabilir ama o fiyatlara zor ikinci secenek ayni sinifdan lpg secenegide mantikli

55 zorlayip 1.6 comford 1.6 tdi sifir jetta iyi fusun derim:) poloda olabilir

ya aslında kasa olarak cok beyenıyorum yenı jetta yı ama evde bı tane mevcut ıkıncısıne babam tepkı gosterebılır ya da dıyorum bu kadar cıkmısken dizel highlıne golf mu alsam ??

1.5 Dci motoru biz İzmir'deki aile aracımız olan Note'da kullanıyoruz. Aynı BG gücündelermi bilmiyorum ama motor aynıdır, QQ Yazılımla yükseltilmiştir diye düşünüyorum.
Ben kullanırken keyif alıyorum açıkçası. Ekonomik gittiğim zaman da harikalar yaratıyordum :) İzmir Kuşadası git gel zamanında 11 Kuruş yaktığını bilirim 1.4TDCİ ile aynı ekonomik kullanımda 14 15 kruşlarda giderken. Bastığım zaman da 180 185e zorlanmadan çıkıyordu, daha üzerine çıkmaya korktum Note gibi yüksek bi araçla.

Ancak Turbo tepkileri bakımından 1.4 Tsi kadar eğlenmeyebilirsin üzerinde :)

işte 1.5 105 lık benm baktıgım da sole luks donanım alıp cam tavanla falan guzel olabılır dıye dusunuyorum qq zaten gozumde 1.4 tsı degıl hıc bı leon edemez zaten bu gıdısle 1.6 tdı leon alcam gıbı ama qq da cezbetmıyo degıl :)

Geri
Üst Alt