Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel araç sahiplerine..!!

Galiba ben olayı anlatamadım ,hals pahalı alıp satıyoruz diyorsunuz..Üstad kısa zaman sonra pahalı aldığın aracı pahalıya satamayacaksın diyorum,siz hala dizel benzini gecer fiyat düşmez pahalı satarız diyorsunuz

Olsun abi artık yapacak birşey yok bende özlediğim benzin kalitesini gideririm. Fiyat farkı çok olmazsa yeni cuprayı istiyorum.

Elektrikli aracta bıle ulkemın mantıgını cozememısken bu olayı dızelde nasıl basaracaklar merak edıyorum.
Ülkenın tepesınde bulunanlar bu adamların ekmeklerıne resmen yag suruyor.
Vatandasın cebınden cıkarıp bu adamlara ıkram edıyorlar.

Bir diğer nokta 2,0 motor ötv oranından sonra 2,0 altına yansıtılan haksız kazanctan kımse bahsetmıyor.
Bu ötv artısında fırmalara resmen bayram etti,ediyor....
Bu durumun kaç kişi farkında?????

Ötv artısından önce 58 bin tlye fullu alınan bir arac ötvden kısa bır zaman sonra 75 bin tl rakmalarını gordu.
Aradaki fark kimin cebine giriyor ve kimler sebep oluyor.

Kısacası dizelde bu olay Türkiyede çalışmaz.Keşke uygulansa ama bazı vatandaslar uygulatmaz.Arac dizel diye bedavadan deli gibi para kazanıyor.
Altın yumurtalayn tavugunuzu kestirirmisiniz??????

Ben 1 yılda max. 10 bin km.yi geçmediğim için dizel arabaya hiçbir zaman mantıklı bakmadım.He olur yılda 15-20-30 bin yaparım ozaman bir ihtimal...

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
yılda 30.000-40.000 km yapmıyorsan dizelin bir mantığı yok zaten

Geri
Üst Alt