Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dizel araç arıyorum

rockinrock

Kayıtlı Üye
2009 ve üzeri dizel kmsi düşük temiz max 50bin tl civarı sedan bir araç arıyorum. varmıdır önerebiliceğiniz bir araç.

ne amaçla kullanılacak bilmiyorum ama corolla sağlam sıkıntısız kullanırsın hem o kadar parada vermene gerek yok corollaya

yekta abi ne amaç olcak işte kendime binme amaçlı :) c5leri hic incelemedim serhan varmı aracın satış linki göz atayım.

yekta abi ne amaç olcak işte kendime binme amaçlı :) c5leri hic incelemedim serhan varmı aracın satış linki göz atayım.

iş için olabilir, şirket için önüne gelenin kullanacağı bir araba olabilir yada senin gibi kendini gezdirmek amaçlı olabilir :)

iş için olabilir, şirket için önüne gelenin kullanacağı bir araba olabilir yada senin gibi kendini gezdirmek amaçlı olabilir :)

iş gezi şirket hepsi icin bineceğim bir araç. farklılık olsun diye sedan alayım dedim varsın araç bir yaşlı arabası gibi olsun ne olcak :D

Skoda Octavia ya da Superb öneririm 1,6 TDI.

Özellikle superb gerçekten muhteşem bir araba. 1,4 TSI olanını babam kısa bir süre kullandı inanılmaz geniş ve konforlu bir araç. Her yönden başarılı.. Arka koltukta bacak bacak üstüne atıp rahatlıkla oturabiliyorsunuz :D

2,0 motor da olur derseniz Jagua X Type'ı tek geçerim..

C5 i hiç tavsiye etmem abicim. ilk çıktıgı zaman arkadasımın babası almıstı 1.6 dizel full. baya da bindik arabaya.Tek begendigim özelligi heryerinde park sensörü var normal giderken,park ederken öne ya da arkaya yanasınca ekranda çıkıyodu sag mı sol mu yakın diye sonucta 60 lira para verildi ama inan parça kalitesi sıfır ve gidişini hiç begenmiyordum. kapının tutma yerleri 1 sene olmadan soyulmaya baslamıstı.

Skoda Octavia ya da Superb öneririm 1,6 TDI.

Özellikle superb gerçekten muhteşem bir araba. 1,4 TSI olanını babam kısa bir süre kullandı inanılmaz geniş ve konforlu bir araç. Her yönden başarılı.. Arka koltukta bacak bacak üstüne atıp rahatlıkla oturabiliyorsunuz :D

2,0 motor da olur derseniz Jagua X Type'ı tek geçerim..

Kesinlikle ve kesinlikle o paralara Süper B'yi öneririm bende .. Çok konforlu bir araba ..

Toyota corolla D4D kesinlikle mesut abi araç servis bakımlarını yaptır bi daha bişi istemiyor :)

Geri
Üst Alt