Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır'da 13 Şehit !!!

bu köpeklere artık biri dur desin yeter şehit şehit şehit. Allah şehitlerimizin mekanını cennet eylesin başımız sağolsun.

Allah Ailelerine sabır versin kimsenin siyasi görüş adı altında bir avuç terbiyesizin(sitede olmasak daha da iyi bir kelime var ama) bunu yapmaya hakkı yok bu ülkede eğer ki kan dökülecekse bir kere dökülsün bu millet buna razı yeterki bunların yaptıkları bir son bulsun anlayamadığım şey ise birileri buralardan rant sağlayacak diye nasıl bir vicdana sahipler ki bu kadar insanın ölümüne göz yumuyorlar.Buna göz yumanların ve bu köpeklerin Allah en kısa zamanda belasını vermesini istiyorum. yeter artık bitsin bu acı...

A.Q. Köpekleri, ve onların Türk kimliğinde müslüman görülen şerefsiz hamilerini Rabbim cc helak etsin

İşin acı tarafı kendi iradesiyle hareket edebilecek bir ordumuzun ne yazık ki olmayışı ya da hareket etmesine izin verilmeyişi... ne kadar acı..birçoğumuzun oğlu yaşında fidanlar ölüyor..ne için?

[h=6]Hepimiz vatanı vatan yapan siz şehitlerimizle gurur duyuyoruz, bu millet sizleri unutmayacaktır. Ruhunuz Şad olsun..[/h]

İçimdekileri buraya yazsam uzaklaştırılırım büyük ihtimal...
Şerefsizin oğulları kodumunun köpekleri ama asıl sinirlendiğim şeyler başka... 700 yıl avrupaya orta doğuya afrikaya kök söktüren devleti ne hale getirdiler... Gitsinler pazarlık yapsınlar pkk ile.....
Bu şerefsizlerin tohumları geçen sene suriyeden halaylar eşliğinde kahraman gibi girdiler ülkeye....

Allah rahmet eylesin...

Allah bin belalarını versin şerefsiz köpeklerin...Bunları bu ülkede besleyenlerin de meclise sokanlarında,yardım yataklık yapanın da ta a.k şerefsizler...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...............................................
..............................................................

buna kim izin veriyosa kim yaptırıyorsa kim destek oluyorsa..savunuyorsa..andım var anam da olsa yatacak yeri olmasın..toprak boğsun kussun kabirde ne işkence varsa görsün..cennet kapılarının yüzünü şeklini dahi görmesin..

Geri
Üst Alt