Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır'da 13 Şehit !!!

TSK hala duruyormu neden dümdüz edilmiyor dağlar çok kızıyorum...

bunlar it sürüsü gibi toplanmıyor mu mitinglerde ? eylem yapmıya inmiyo mu sokağa ? ne güzel ayağımıza geliyo işte sis gaz değil mermi sıkılması lazım başka türlü bitmez bu çile..

Türk Milletinin Bir Değil Bin Avuc Terörist Kalleşe Yetecek Gücü Var Ancak Akan Kesilecek Diye Terörün Bitmesini İstemeyen Zihniyet Meclis Ve Birçok Alanda Pasif Kalmayı Bu Yüzden Tercih Etmiyolarmı??? Ben TSKnın terörizmin önüne geçemeyeceğine bu hainleri yok edemiyeceğine inanmıyorum... ne sağ ne sol nede başka bi görüş hangi görüş bu Bayrak altında toplanmış Türklüğü ve Müslümanlığı ile Gurur Duyan Hertürlü İnsanı Duygu ile Bezenmiş Vatanseverlere dur diyebilirki? ve hangi vatan evladı cebinde taşıdığı nüfus cüzdanındaki Türklüğüne Gönlünde yatan vatanına ve milletine feda olmazki?? şehitlere elbet üzülüyor her vatansever ancak basit pusularda gündüz vakti yapılan saldırıda bir avuç şerefsizin kansızın çocuğuna dur diyemiyeceğine de inanmıyorum inanmak istemiyorum... Bu ordudan her ülke asker gücünden çekinirken ve savaşın yerden kazanılacağını vurgularken ben 13 şehidin hesabını kendime dahi veremiyorum... Rabbim ailelerine eşlerine ve akrabalarına tüm Türk milletine ve onun ismini gururla taşıyanlara güç versin... Şehitlerimizide şehitlik mertebesine ulaşmalarını nasip eylesin başka denecek çok şey kalmıyo....

İçimde fırtınalar kopuyor.Söyleyeceğim o kadar çok şey var ki....Lakin "Sükutu ezber eyliyorum dilime!!!!"

Garip olan nedir hakikaten merak ettim?
TSK yada siyasetin içinde terör mensubu yokmu yada oradan rant sağlayan olmasa 3-5 tane soysuz dağa çıkıp koca ülkenin canını sıkabilirmi onbinlerce şehit vermişiz bunun açıklamasını sadece dağda terörist vurmaklamı yapacağız yoksa içimizdeki teröristleri temizlemeklemi?

xx

Demokratik özerlik istıyorlarmış şimdide bak sen şunlara neyinize güvenıyorsunuz siz ?
Tamam sözde başkentiniz diyarbakırdan öteye çin seddi çekelim.. BU tarafa giriş yasak başını çıkaranın başını koparalım
amaaaa sizden olan ama burda aramızda yaşayanlarda o tarafa geçecek bir tane bile kalmayacak..

Ozaman nolur ? ben size sıralayım nolur
1- Açlıktan nefesiniz kokar ( iş üretmek gibi yeteneğiniz yok )
2- Hastalıktan kırılırsınız ( aranızda kaç tane doktor hemşire ebe var )
3- Çalıp çırpacak bişey bulamazsınız ( bütün hırsızlıkları siz yaptığınızdan komşularınızda tedbirli olur )
4- Gasp edecek adam bulamazsınız ( üzerinde delikli kuruş olmaz )
5- Tecavüzü birbirine edersiniz ( bulabilirseniz )
6- 24 saat geçmeden pişmanlıktan yalvarmaya başlarsınız..

Geri
Üst Alt