Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır Oto Show..

YCO

Kayıtlı Üye
7036.jpg

Diyarbakır Oto Show 2009 Fuarı Tüyap, Otomotiv Distribütörleri Derneği, Diyarbakır Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Ticaret Borsası (DTB) ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) tarafından açıldı. 26 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında açık kalacak olan fuarın açılışına Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir de katıldı.

Fuarda vatandaşlar araçlar yerine araçları tanıtan mankenlere daha büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar, mankenler Ecel Gürsel ve Asya Öztürk ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleri ile yarıştı. Vatandaşların bu tutumu mankenler tarafından da büyük bir mutluluk ile karşılandı. Mankenler Diyarbakır'a gelmekten dolayı büyük bir sevinç duyduklarını ve özellikle yemeklerine hayran kaldıklarını söylediler. Bu arada standları gezen Vali Hüseyin Avni Mutlu ve Başkan Osman Baydemir, lüks spor bir otomobile birlikte bindi.

arkadaşlar lütfen kimse konu dışı ve saçma sapan konuşmasın !

Tüm yazılar temizlenmiştir...

arkadaşlar lütfen kimse konu dışı ve saçma sapan konuşmasın !
bu güzel bir uyarımı oldu anlamadım. silinenlerin içinde benimde mesajım vardı. o yüzden bu uyarıyı bende kendi üzerime alıyorum. uyarı biçiminiz hoş değil. saçma sapan bir mesaj yazdığımı düşünmüyorum.

Saçma sapan yazmadıysanız üzerinize alınmanızın manası yok. Hep o saçma konuşanlar kendilerini biliyor... Onlar beni bildikleri için sert dahi yazı yazsam onlar alınmazlar benim içimi biliyorlar... No problem yani ok? :)

keşke o zaman saçma sapan konuşanları belirterek uyarınızı yapsaydınız. bizde burda boşu boşuna böyle bir laf yediğimiz için üzülmezdik. :)

isim vermek istemedim geneldede vermem o yüzden :) benide yanlış anlama yahu kızdığım felan yok... :) Neyse hayırlısı olsun Dİyarbakır'ımız için.

Geri
Üst Alt