Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Disk kaliper kapağı uygulamasını bilen var mı ?

Hasaan

Kayıtlı Üye
kaliper kapağı aldım 3-4 kısıye gıttım sılıkonla yaparsak ısınınca bellı bı zamandan snra bırakır dedıler vıdayla daha saglıklı olur dedıler. Bu iş nasıl yapılıyor uygulayan var mı?

Ekli dosyalar

• mnppn.jpg
    mnppn.jpg
    46.5 KB · Görüntüleme: 59
ısıya dayanıklı silikon ile sabitlersen sıkıntı olmaz

Dostum hiç sağlıklı değil ben aldım çöpe attım boya kardeşim üstüne çila at parıl parıl

Arac garantideyse vidalatma sakin. Silikonla yaptir. Bende silikonla yaptircam.

her nekadar ısıya dayanıklı cam silikonları ile uygulandığında sorun yaşanmasa da, ilk astar ve sonrası kırmızı renk ile boyanması çok daha orjinal ve sağlıklı oluyor. .

Hocam sika adında bi yapıştırıcı var normal silikonla bir Tutulmaz on numara bişey iş yerinde kullanıyorum en az 30 kg taşıyan bişey

Isıya dayanıklı kaliteli bir çekomastik ile yapıştırın birşey olmaz tek sorun aldığın kaliper kapağı kaliteli mi renk atması yapmasın
Ben silikonla yapıştırılan kapağı kırmadan yerinden sökemedim öyle sağlam yapışmış

kurye ile elden teslime verildi

Selam forma yeni uye oldum arkadaslar kaliper kapagini dayson diye bi yapistirici var cok yuksek sicaklarda bile birakmaz oneririm

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam size bahsettiğim sika silikonla dün akşam kaliper uygulaması yaptım çok sağlam taş gibi oldu tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• DSC_0291.JPG
    DSC_0291.JPG
    471.7 KB · Görüntüleme: 37
selam hayırlı forumlar baktıgım kadarıyla hem plastik olanı var hem aliminyum olanı var bende kalipper kapagı almak istiyorum ama tereddütteyim hangisi daha iyidir arkadaşlar

Geri
Üst Alt