Disk kaliper kapağı uygulamasını bilen var mı ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Disk kaliper kapağı uygulamasını bilen var mı ?

Hasaan

Kayıtlı Üye
kaliper kapağı aldım 3-4 kısıye gıttım sılıkonla yaparsak ısınınca bellı bı zamandan snra bırakır dedıler vıdayla daha saglıklı olur dedıler. Bu iş nasıl yapılıyor uygulayan var mı?

Ekli dosyalar

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
ısıya dayanıklı silikon ile sabitlersen sıkıntı olmaz

Ozn

Kayıtlı Üye
Dostum hiç sağlıklı değil ben aldım çöpe attım boya kardeşim üstüne çila at parıl parıl

dmts

Kayıtlı Üye
her nekadar ısıya dayanıklı cam silikonları ile uygulandığında sorun yaşanmasa da, ilk astar ve sonrası kırmızı renk ile boyanması çok daha orjinal ve sağlıklı oluyor. .

Arf

Kayıtlı Üye
Hocam sika adında bi yapıştırıcı var normal silikonla bir Tutulmaz on numara bişey iş yerinde kullanıyorum en az 30 kg taşıyan bişey

memet_one

VİP Üye
Administrator
Isıya dayanıklı kaliteli bir çekomastik ile yapıştırın birşey olmaz tek sorun aldığın kaliper kapağı kaliteli mi renk atması yapmasın
Ben silikonla yapıştırılan kapağı kırmadan yerinden sökemedim öyle sağlam yapışmış

kurye ile elden teslime verildi

adaymaner0101

Kayıtlı Üye
Selam forma yeni uye oldum arkadaslar kaliper kapagini dayson diye bi yapistirici var cok yuksek sicaklarda bile birakmaz oneririm

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arf

Kayıtlı Üye
Hocam size bahsettiğim sika silikonla dün akşam kaliper uygulaması yaptım çok sağlam taş gibi oldu tavsiye ederim

Ekli dosyalar

babnik58

Kayıtlı Üye
selam hayırlı forumlar baktıgım kadarıyla hem plastik olanı var hem aliminyum olanı var bende kalipper kapagı almak istiyorum ama tereddütteyim hangisi daha iyidir arkadaşlar