Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dİreksiyonu çevirirken kalkişlarda ses geliyor sebebini bilen var mı???

Konu, 'Altea' kısmında semerci tarafından paylaşıldı.

1. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    Herkese slm her zaman değil ama arada özellikle geri geri gelip ileriye manevra yaptığımda boğazdan gelen hırıltı gibi direksiyonu çevirirken ses geliyor sorunu biler var mı acaba rot başların damı sıkıntı var yapılma aciliyeti nedir sizce

2. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    bende de bilhassa direksiyon dönükken ,ileri gidip geri gelince yada geri gelip ileri gidince aks kafalarından kütürtü şeklinde ses geliyor ve araba daha 4000 km de .....!

3. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Araciniz dsg mi manuel mi?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

4. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    manuel ıbıza , aks kafalarından geliyor büyük ihtimal ses aks kafası sesi yani bu dediğim ses

5. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Garantiniz devam ediyorsa, yetkili servise götürmek en iyisi o zaman

6. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    6 aylık daha araç , ama bundan önce çok basit birşey için götürdüm arka sağdan ses geliyordu bozuk yollarda , el freni telini tutan bir parça var o yerinde yoktu tel bozuk yollarda arka dingile vuruyordu luk luk diye sinir bir sesti fakat 2 tane servise gittim o ses için biri punta atığı olabilir dedi 1 hafta kadar kalabilir araba dedi sesin varlığını kabul ettiler sonra ertesi gün bir başka servise gittim onlarda hafif bir ses var fakat şimdi onun için sağını solunu sökersek bunun için başka seslerde gelebilir dedi , bende tamam bırak kardeşim dedim aldım arabayı kanala soktum altını iyice inceledim gözle ,sonra telin değdiği yeri buldum sünger sıkıştırarak sesi geçici olarak giderdim o parçayı alana kadar servisten

şimdi açıkcası artık bu yetkili servislere gitmek dahi istemiyorum ama tabiki seste çoğalma olursa mecbur gideceğim

7. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Sahrayıcedit Erya otomotiv e gidin.orda servis danismani alper var.Benim adimi verin.Size yardimci olur

8. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    zaten en son ben gaziosmanpaşa sultangazideyim , o parçayı almak için eryaya gitmiştim tanışmıştık kendisiyle de ilgili birisi arkadaş hatta parçanın siparişini verdiler daha sonra bir daha gittim toplam iki sefer ortalama 200 km yol gittim ama sorun değil bana ilgili bir servis danışmanı olsun 1000 km de giderim buradaki servislere bir daha gitmiyorum zaten herhangi bir durumda ,ayrıca teşekkürler .

9. adana01

adana01 SCW Üyesi

23
    16
    3
    aynısı bizim araçtada vardı daha 700 km de iken.Kavi'ye götürdük helezonun üstüne taş girmiş.Çıkarttılar ses gitti. :)

Sayfayı Paylaş