Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

direksiyonu cevirirken gelen ses

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında gencay467 tarafından paylaşıldı.

1. gencay467

gencay467 SCW Üyesi

7
    0
    1
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    bende 1.4 fr var. durduğum yerde manevra yaparken yani direksiyonu çevirirken sağa ya da sola arabanın içinde "vuvvvv" diye sanki elektrik motoru dönüyormuş gibi bir ses geliyor müzik kapalı iken duyuluyor acaba bu ses normal mi yoksa servise götürmeli miyim gelecek ay 15000 bakımı geliyor.

2. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Aynisi bende de var sag sol manevrada 18 kantanmi neyden cozmedim :)

3. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    direksiyon motorundan gelen sestir kendileri
    aynı zamanda tam turda uzun süre bekletmek ve durdugunuz yerde hareket ettirmek zarar verir

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.791
    5.622
    113
    Direksiyon motorudur benim de tahminim.

5. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    motor o motor :) bende de var aynisi ;)

6. mec

mec SCW Üyesi

170
    32
    28
    bende de var ama o nasıl bi motor sesi ya :) sanki metal metale sürtme sesi. servise gittiğimde gösterecektim orda aynısı olmadı işte .

7. karasel1

karasel1 SCW Üyesi

87
    11
    8
    aynısı bende de var gacur gucur ediyor

8. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    arkadaşlar servise söktürüp yağlatabilirsiniz, daha önce aynı konu paylaşılmıştı, ancak belirli bir süre sonra çok daha fazla yapıyor diye paylaşımlar oldu. benım araçta da var lakin takmıyorum kafama çünkü astra j kasaya binin ve onun direksiyon sesini bir dinleyın laonun yanında tam bir homurtu makınası. sıkıntı yok yola devam.

9. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    walla gacur gucur ediyorsa bi problem olabilir, normalde robotlarin cikardigi ses gibi bi ses cikarmasi lazim

10. marican22

marican22 SCW Üyesi

19
    7
    3
    Arkadaşlar benzer ses benim aracımda da var sürtünme sesi gibi. Vw servisine sonrada seat skoda özel servisine gösterdim amortisor üst kule bilyalarından geldiğini söylediler biçok golfte de aynı sıkıntı yaşanıyormuş... Ancak kronik arızalar başlığında da bi arkadaşla yazışmıştık aynı sorun için daha sonra direksiyon pompası değişi yapılmış. Tatil sonrası Diyarbakır seat servisine gidip gösterecem belli olcak sonuç bakalım,,,

Sayfayı Paylaş