Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyondan geldiğini düşündüğüm ses?

ceycey11

Kayıtlı Üye
arkadaşlar uzun zamandır aracı kullanırken özellikle ilk çalıştırdıktan sonra ve ışıklarda beklerken yani motor sesi yokken aracın ön tarafından vınnn diye bir ses duyuyordum bu turbodanmı acaba bozulcakmı derken araba boşta iken direksiyonu çevirdiğimde ses anlık olarak kesilip sonra devam ediyor. bu neyin göstergesi olabilir bir arfıza mıdır yoksa bu ses sizlerin aracındada var mı ben mi çok dinliyorum aracamı?

elektronik direksiyon oldugu için elektronik sistem tekerlekleri dönderirken geliyo normaldir yani ben öyle biliryorum

bende normal diye biliyorum fakat sesin şiddetine göre değişir. bi göstermekte fayda var:eek:key:

servise gittim ama daha aracın yanan servis ışığını söndürmeyi başaramadıkları için o konuya gelemedim ama bugün depoyu fulledim baktım o ses yok galiba o ses yakıt pompasından geliyormuş tekrar gelmeye başladığı zamana dikkat edip hangi seviyeden sonra bu sesin geldiğini yine sizlerle paylaşırım

Geri
Üst Alt