Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyondan farklı kumanda

evet fabrikasyon hata var makyajlı değil fotodaki.. :D :D

konuyu açan arkadaş sonuç hakkında bilgi verirse sevinirim...

Arkadaşlar makyajlı kasanın el kitabında direksiyonun sağındaki kumandaları tanıtırken her iki farklı düğmelerde var. Aslında sorun da değil şekillerinin farklı olması asıl sorun sağ tarafın yol bilgisayarı dışındaki işlevini yani radyo hafızaları arasındaki geçiş gibi işlevlerini yapmaması.

Yarın sabah servise gidicem yeni yazılım gelmiş leonlar için ordan kodlarını yüklicez dediler.. sonucu bende merak ediyorum..

Arkadaşlar makyajlı kasanın el kitabında direksiyonun sağındaki kumandaları tanıtırken her iki farklı düğmelerde var. Aslında sorun da değil şekillerinin farklı olması asıl sorun sağ tarafın yol bilgisayarı dışındaki işlevini yani radyo hafızaları arasındaki geçiş gibi işlevlerini yapmaması.

Yarın sabah servise gidicem yeni yazılım gelmiş leonlar için ordan kodlarını yüklicez dediler.. sonucu bende merak ediyorum..

nereden aldın leonu bende ctesi gidip teslim alacam kayadibinden bendede yaşancakmı acaba bu sorun:(

ya benim makyajlı kasanın yazılımındada problem var sabrediyorum 1.000 km sonra bakımı var çünkü bende güncelleştireceğim camlar kendiliğinden açılıyor :)

ya benim makyajlı kasanın yazılımındada problem var sabrediyorum 1.000 km sonra bakımı var çünkü bende güncelleştireceğim camlar kendiliğinden açılıyor :)

bu leon pc gibi bişi olsa gerek sanırım vista güncelleme zamanı:)

kendiliğinden açılıyo derken abi. ??

:)

kapatıyorum kumanda ile aynalarda kapanıyor(bazen :D ) sonra bi bakıyorum arka camın teki aşağıya iniyor :S ayrıca makyajlı kasalarda kumanda tuşuna 2 kez basınca arka kapılarında açılması gerekmezmi makyajsız kasada olduğu gibi? ben birkez açma düğmesine basınca hepsi açılıyor

o da güzelmiş.. :D :D
araba kitliylen anahtardan açma tuşuna basınca hepsi açılıyo bende abi eğer onu soruyosan.. :)

Geri
Üst Alt