Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyon

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
bugün -5 yaylarımı taktırdımçok şık oldu lakin orjinal yaylara göre direksiyon yumuşadı gibi geldi bana bu -5 yay takanlarada oldumu acaba

abı yerlerde hafıf kayganlık oldugu ıcın olabılır mı?

ön takım sökülüp takıldığı için o hissiyayı veriyo olabilir mi acaba Yılmaz abi.. :)
velakin evin otoparkı kardı hızlı çevirip bırakınca direksiyon dönmeye devam ediyodu valla 2-3 saat önce.. :D :D

ön takım sökülüp takıldığı için o hissiyayı veriyo olabilir mi acaba Yılmaz abi.. :)
velakin evin otoparkı kardı hızlı çevirip bırakınca direksiyon dönmeye devam ediyodu valla 2-3 saat önce.. :D :D

olabilir yiğit bilmiyorum ama senin araca oturmuştum hatırlarsan mangala giderken beykoza yol kenarında beklerken senin direksiyonda benim orjinal yaylar varken kinden daha yumuşaktı şimdi benim direksiyonda aynı oldu

olabilir yiğit bilmiyorum ama senin araca oturmuştum hatırlarsan mangala giderken beykoza yol kenarında beklerken senin direksiyonda benim orjinal yaylar varken kinden daha yumuşaktı şimdi benim direksiyonda aynı oldu

bi açıklaması vardır o zaman Yılmaz abi..
ustalarla konuşmak lazım.. :)

hepiniz otobancı oldunuz, inatla arazici kalcam :D:D:D

hepiniz otobancı oldunuz, inatla arazici kalcam :D:D:D

arazici sayılmazsın Faruk abim daha çok aşağıdaki gibi.. :D :D :D

leylek2.jpg

teşekkür ederim Yiğit :) Sizin leyleklerin bacakları kısa, poponuz sudan çıkmıyor hehehehe

Geri
Üst Alt