Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon ve ön takımdan gelen ses

ibrahim71

Kayıtlı Üye
2008 model leonumun ön takımlarından ve direksiyonundan ses gelmekte. Mesleğim gereği Diyarbakır'dayım. Burada yaptırdığım kontrollerde alt tabla burçlarının ve amortisör bilyelerinin ayrıca fren balatalarının da değişmesi gerektiği söylendi. Kısmetse bayramda Ankara'da olacağım. Memleketten uzak olduğum için Ankarada arabayı hangi ustaya götüreceğim hakkında hiç fikrim yok. Diyarbakırda aracımı servis dışında bir yere götürmüyorum ama bu sefer servise gidemeyeceğim sanırım. Sizlerden ricam Ankarada güvenilir bir usta tavsiye etmeniz. Tavsiyeleriniz gerçekten benim için önemli olacak. Ayrıca geçen hafta taş gelmesi sonucu ön camı çatladı. Yukarda belirttiğim konular ve cam fiyatı hakkında bilgisi olanlar da beni aydınlatırsa sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkürler. Hayırlı Ramazanlar...

benim ustam var. yıllardır giderim banada babamdan miras kaldı:) istersen gideriz. aracı gösterirsin. fiyat alırsın ki en uygununu yaparız. Bende ön takımı bundan 3 sene önce değiştirdim. tüm parçalar orjinal olur, kafan rahat olur.

ön takım komple elden gecmeli...yan sanayi cam da var orjınalde var.orjınal alırsanız seat yazısı camın köşesinde olur satarken cam kırılmış falan demezsınız.diğer türlü yan sanayi camlar en ufak taş atmalarda iz bırakabiliyor.her cam da bir değildir.arabanın başından ayrılmadığın muddetce her işcilik on numara :) ön takım hırdavatlar cok pahalı değildirler.malzemeleri kendiniz alın...ön salıncak burclarını ıhmal etmeyin.ön takım inmesi işcilik 150 liradır.bundan fazlasını vermeyin.50 de rot balans tamamdır

ön takım komple elden gecmeli...yan sanayi cam da var orjınalde var.orjınal alırsanız seat yazısı camın köşesinde olur satarken cam kırılmış falan demezsınız.diğer türlü yan sanayi camlar en ufak taş atmalarda iz bırakabiliyor.her cam da bir değildir.arabanın başından ayrılmadığın muddetce her işcilik on numara :) ön takım hırdavatlar cok pahalı değildirler.malzemeleri kendiniz alın...ön salıncak burclarını ıhmal etmeyin.ön takım inmesi işcilik 150 liradır.bundan fazlasını vermeyin.50 de rot balans tamamdır
abi 150 lira naptın sen. 250 den aşağı olmaz bence

Geri
Üst Alt