Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Direksiyon Titremesi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Zu_zu tarafından paylaşıldı.

1. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Herkese tekrar merhaba,

Danışmak istediğim sorun şu ki; otobanda 110 ile seyrettiğimde ki bu çok aşırı bir sürat de değil ( aracım 104 ibiza 2014) direksiyonda bir titreme oluşması . Bu normal midir bilemedim çünki önceki aracım getz ile bile 140 dreksyonum titremiyordu neden olur doğal mıdır bilemedim. Bir diğer sorum da sürücü ve ön yolcu koltuklarıma güneşten koruma amaçlı koltuk kılıflarını yapabildiğim kadarıyla geçirdim, merak ettiğim şu ki kılıflar hava yastıklarını engeller mi?

Şimdiden teşekkürler :)

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    80.120 arası ön 120,140 arasında arka lastiklerin balans ayarları bozulduğu için titreme yapar..Rpt balansçı senin sorununu halleder.
    Koltuk kılıfları sanırım hava yastığı işlevini görmesini engeller veya geç açılmasına sebep olur.

3. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    aracımı alalı bir ay oldu bu arada..olmadı bi götürüp göstermek gerek .Teşekkürler

4. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Aracı 0 bayiden alın, ilk düzlükte sağlam bir kasisten geçin ayar bozulabilir, rot-balans yaptırın titreme geçer

koltuk kılıfları içinde eğer airbag için kesik yeri varsa %99.9 engel olmaz ama hiç yoksa ya da zayıflatılmış dikiş falan varsa ben olsam hiç heves etmez çıkarırdım

5. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    MBU dan aldıysanız oraya götürün hallederler.

6. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Tamammdor teşekkürler:)

Sayfayı Paylaş