• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Direksiyon sorunu

Killah

Kayıtlı Üye
Selamlar, bildiğim kadarıyla mk2 toledoların (stella) direksiyonlarında soyulma sorunu kronik bir sorun. İlk seferinde değiştirmiştik fakat servis fiyatı oldukça pahalı 0 direksiyonun. 1.8t Cupra direksiyonu almayı düşünüyorum, bugün gidip fiyatını öğrenicem ancak o da bütçemi aşarsa ki %90 öyle olacak bu sorunu nasıl halledebilirim? Direksiyon hamur gibi parçalanıyor (simit). Şimdiden teekkurler :rolleyes:

kfy

Administrator
herhangi bir döşemecide deri kaplat 80tl civarı+vites kolu çok iyi olur

ylmz26

Kayıtlı Üye
en mantiklisi kaplatma duruyor ben de vites kolunu kaplattim fena olmadi..

kurtbil

Kayıtlı Üye
Doruk kaplama yapabılırsın yada umranıyede oto2000 den cok temız b dıreksıyonda alabılırsın dırek.Ama kırmızı dıkıslı kaplama flan olsa bence daha guzel olur.Spırıtlerın dıreksıyonlarda orjınalınden derı kaplama ve dıkıslı onlarada bakabılırsın.

Killah

Kayıtlı Üye
oto2000'e geçen hafta gittim motoru toplarken parça almaya, direksiyonu da sordum yokmuş. Bir daha gitmek lazım, en son çare kaplatırım heralde. Vereceğim paraya acımasam cupra direksiyonu hayalim ama :)

kurtbil

Kayıtlı Üye
oto2000'e geçen hafta gittim motoru toplarken parça almaya, direksiyonu da sordum yokmuş. Bir daha gitmek lazım, en son çare kaplatırım heralde. Vereceğim paraya acımasam cupra direksiyonu hayalim ama :)
Ebayden braz arastır guzel seyler dusuyo bazen

Üst Alt