Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon sertleşmesi (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

immortal12

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi aksamlar 2006 toledo referance aracim gecenlerde yagmurlu havada butun ariza isiklarini yakti direksiyon kazik gibi oldu nerdeyse yayayi eziyodum sukur el freniyle zorda olsa durdurdum.ozel servise goturdum sigortadan kucuk bir parca degistirdi duzeldi fazla suda gezme dedi nasil olacaksa bu yagmurda .bugunde sadece direksiyon lambasi yandi ve direksiyon kesinlikle kimildamiyor tabiki disarda yine muthis yagmur.arkadaslar sorun nedir acaba her yagmurda boylemi olacak direksiyonmu arizalidir maliyeti nedir aydinlatirsaniz sevinirim tesekkurler

Arkadaslar iyi aksamlar 2006 toledo referance aracim gecenlerde yagmurlu havada butun ariza isiklarini yakti direksiyon kazik gibi oldu nerdeyse yayayi eziyodum sukur el freniyle zorda olsa durdurdum.ozel servise goturdum sigortadan kucuk bir parca degistirdi duzeldi fazla suda gezme dedi nasil olacaksa bu yagmurda .bugunde sadece direksiyon lambasi yandi ve direksiyon kesinlikle kimildamiyor tabiki disarda yine muthis yagmur.arkadaslar sorun nedir acaba her yagmurda boylemi olacak direksiyonmu arizalidir maliyeti nedir aydinlatirsaniz sevinirim tesekkurler
Direksiyon pompası gitmiş gözüküyor suya girme diye sacma bi sözmü var allah askına ustayı degiş kardeşim direksiyon pompa ve hidrolik yagını degiştir pompayıda saglam bi ustaya göster

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Direksiyon pompası gitmiş gözüküyor suya girme diye sacma bi sözmü var allah askına ustayı degiş kardeşim direksiyon pompa ve hidrolik yagını degiştir pompayıda saglam bi ustaya göster

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM
Direksiyon elektrikli

öncelikle gecmiş olsun...
hey gidi hey ne ustalar var be yaw :D ne saçma
direksiyon pompasinin tahrik aldigi kayış kopmuş olabilir...
elektriksel donanımda su sıkıntısı olabilir
direksiyon kutusunu kontrol ettirin...

Sonuna kadar cevirdiginde direksiyonu gicirti yapar hafif yürüttüğün zaman.kutu degismesi mafsal vs..bu sekilde trafige cikisi tehlikeli

Burda Bitmez..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt