Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyon sarı arıza ışığı

emrraah

Kayıtlı Üye
s.a arkadaşlar. motor kurumasını sürtükten sonra sarı direksiyon arıza ışığını yaktı, ama direksiyonda ağırlaşma titreme vb durum yok. kime sorsam direksiyon kutusu değişecek diyor ama bu kadar basit olmaması lazım. Aküde sıkıntı yok rot ayarını da tam

19969

Alt kısıma bakmak gerekli sürtme yerinde yada sürtmeye bağlı olarak hareket edecek yada kesilecek sensör kablosu var mı muhtemel bir sensör de iletişim sorunu oluştu

Merhabalar hidroligi kontrol ettirdiniz mi bi benzer vaka basima gelmisti hidrolik eksilmesinden kaynakli oldugu soylenip yenilenmis ve sorun cozulmustu bi baktirin. İsterseniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hidrolik nerede acaba ? fren ile aynı kutumudur ? bizim direksiyonlar elektirikli, hidrolik yağı yok ki?

hidrolik nerede acaba ? fren ile aynı kutumudur ? bizim direksiyonlar elektirikli, hidrolik yağı yok ki?
Olmaz olur mu hidrolikli tabi ki elektrik sadece aydinlatma multimedia bt vs icin benim kullandigim modelde fren hidroligi ile ayni haznede ama sizden nasil bilmiyorum biraz arastirdim sizin icin kontak takili arac calismaz ve direksiyon bosta iken sag sol cevirir sekilde salladiginizda ses yada likirti var mi ?

nasıl bir ses olması gerekıyor, tekerden gelen ses geliyor hanı duymadım direksiyonda. baktım ettım fren yagı var başka kutu fılan görmedim.

Geri
Üst Alt