Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyon sıkıntısı

turancox

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba. 2007 model 78 binde leon stylance'm var. araç çalışır ve hareketsiz haldeyken direksiyonu sağa solo çok hızlı olmayacak şekilde salladığımda ses geliyor. araç gider haldeyken sağa veya sola çekiş yok şu ana kadar, sıkıntı 3 ay önce başladı. aracın gidişatını etkileyen bir sıkıntı yaşamıyorum ama direksiyonun başına oturunca ben sıkılıyorum :) ayrıca tümseklerden geçerken (genelde yavaş geçerim) önden ses geliyor ve alt tarafta boşluk olduğunu hissettiriyor. ses herkesin duyabilceği bir ses değil ben hassas olduğum için duyuyorum. aracı antalya'da yetkili servisi olan alvin'e götürdüm. direksiyon kutusunun değişmesi gerektiğini söylediler ve 2.500 tl civarına çıkar dediler (elektronik direksiyonmuş tamiri zor felan dendi). sonra sanayiye götürdüm tamirini yaparız dediler ve 600 tl'yi bulur dendi. acaba bir sıkıntı açarmı kullanırken? ve bu sıkıntıyı nasıl halledebilirim? teşekkürler...(NOT: aracın ön taraftan hiç kazası yoktur hatta araçta kaza yok)

Geçmiş olsun. Ustaya göstermekte fayda var...

Direksiyon kutusunu ya değiştiricen veya tamir ettiricen veya direksiyon kutusu sağlam olan pert aracınkini alıp taktıracaksın

Ayrıca üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz.

sistemi çözebilirsem tanıtacağım :) ilk defa girdim sayfaya. :) bilgileriniz için teşekkür ederim... peki tamiritın güvenirliği nedir :) 2 gün sonra yine aynı sıkıntı başlayabilir mi? ayrıca 600 tl civarı tamir edilebilir dendi fiyat yüksek gibi geldi? teşekkürler...

sistemi çözebilirsem tanıtacağım :) ilk defa girdim sayfaya. :) bilgileriniz için teşekkür ederim... peki tamiritın güvenirliği nedir :) 2 gün sonra yine aynı sıkıntı başlayabilir mi? ayrıca 600 tl civarı tamir edilebilir dendi fiyat yüksek gibi geldi? teşekkürler...

keşke buralarda olsanda aracına burda baktırabilsek..işinin ehli usta bu işin üstesinden gelir fiat için hiç bi bilgim yok

keşke buralarda olsanda aracına burda baktırabilsek..işinin ehli usta bu işin üstesinden gelir fiat için hiç bi bilgim yok

malesef Antalya sanayicilik açısından zayıf. Burada ki ustaların çok nitelikli olduklarını düşünmüyorum :) sadece adam arabaya bakıyor, araba adama bakıyor olay bu :) :) :)

İstanbulda olsan özellikle servo direksiyon tamiri yapan ustalar var. Ama burda da fiyatlar aşşağı yukarı o kdarı bulur. Başka bi ustayada göstermekte fayda var. Bana direksiyon kutusu tamiri dedikleri sorunu salıncak burçları ve rot kollarını değiştirince çözmüştük. Yok yolda direksiyon kitlenir vs vs diye korkutmuşlardı beni. Sağlam bi usta bulunca alakası yok rot kollarını değiştirelim düzelir demişti. Aklında bulunsun geçmiş olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt