Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

DİREKSİYON POMPASI ARIZASI...

Konu, 'Leon' kısmında Hasaan tarafından paylaşıldı.

1. Hasaan

Hasaan SCW Üyesi

52
    58
    18
    Leon 2006 model aracım durduk yere stop etti ve calıstırdıgımda kırmızı dıreksıyon lambası yandı dıreksıyon kutuk gıbı oldu. stop edıp tekrar calıstırdıgımda sarı yandı 1 dk snra kırmızıya dondu . Ustaya bıraktım suan aksama gıdıcem ogrenıcez bılgısayara bakıp. Internetten edındgıım bılgıye gore Ya pompadan dolayı yada yagındandır dıyolar bu pompada pahalı bırsey herhal Maglüm ogrencıyız :))
    Napmam gerek bu dıreksıyon pompası arızalı cıkarsa ?

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.838
    113
    hasan hidrolik yagındandır diye umuyorum direksiyon pompası degildir inşallah 1500-2000tl gibi dıreksıyon pompası usta güvenilirdir umarım konuyu takıp edıyorum kardeşimm

3. Hasaan

Hasaan SCW Üyesi

52
    58
    18
    İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S
    [doublepost=1444727720,1444727692][/doublepost]İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S
    İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S

4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.838
    113
    sonucu ögrenınce yaz yardımcı oluruz yıne kardeşimm

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.796
    5.622
    113
    Geçmiş olsun arkadaşım belki hidrolik yağın zamanla yoğunluk yapıp pompayı tıkamış olabilir umarım öyledir de eğer pompa da ise bütün çıkmacılardan fiyat al en uygun olan işini görür ustan da iyi ise eğer belki pompayı acıp onara bilir

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. Hasaan bunu beğendi.
  6. Hasaan

Hasaan SCW Üyesi

52
    58
    18
    Direksiyon kutusu ve pompası bırmiş ıkısınınde degısmesı lazım 3.000 bulur falan deddıler bıde bıyer varmıs bılgısayara baglıyolarmıs 1000 lira ama dıyor ama garantısını vermıyor

7. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.838
    113
    direksiyon kutusu ıcındekı mıl kırılmıs demekkı gecmıs olsun

8. Hasaan

Hasaan SCW Üyesi

52
    58
    18
    Ins bı cıkar yolunu bulurum eger bulamazsam 5-6 yatar :)

9. MARAC

MARAC SCW Üyesi

29
    18
    3
    Pompa işi sakat hocam 3 tane almıştım aracıma. O ise el attığın zaman sürekli para yiyor orası çıkma almıştım 400 lira ya tanesi. Direksiyon kütük gibi olarak 2 Ay binmiştim :)

10. Hasaan

Hasaan SCW Üyesi

52
    58
    18
    pompa tamırini Atatürk oto sanayıde 800 liraya yaptırdım 1.5 yıl garantı verıyolar. Sokup takmasınada yani işciliğine 250lira anlaştım Bugun aksama doğru halleolucak inşallah.

memet_one ve KİREÇ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş