Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DİREKSİYON POMPASI ARIZASI...

Hasaan

Kayıtlı Üye
Leon 2006 model aracım durduk yere stop etti ve calıstırdıgımda kırmızı dıreksıyon lambası yandı dıreksıyon kutuk gıbı oldu. stop edıp tekrar calıstırdıgımda sarı yandı 1 dk snra kırmızıya dondu . Ustaya bıraktım suan aksama gıdıcem ogrenıcez bılgısayara bakıp. Internetten edındgıım bılgıye gore Ya pompadan dolayı yada yagındandır dıyolar bu pompada pahalı bırsey herhal Maglüm ogrencıyız :))
Napmam gerek bu dıreksıyon pompası arızalı cıkarsa ?

hasan hidrolik yagındandır diye umuyorum direksiyon pompası degildir inşallah 1500-2000tl gibi dıreksıyon pompası usta güvenilirdir umarım konuyu takıp edıyorum kardeşimm

İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S
[doublepost=1444727720,1444727692][/doublepost]İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S
hasan hidrolik yagındandır diye umuyorum direksiyon pompası degildir inşallah 1500-2000tl gibi dıreksıyon pompası usta güvenilirdir umarım konuyu takıp edıyorum kardeşimm
İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S

[doublepost=1444727720,1444727692][/doublepost]İnşaalah ondandır tek umudum o. pompa degısmek zorunda kalırsa en ıyı yapabılcegım cıkma bulmak :S

sonucu ögrenınce yaz yardımcı oluruz yıne kardeşimm

Geçmiş olsun arkadaşım belki hidrolik yağın zamanla yoğunluk yapıp pompayı tıkamış olabilir umarım öyledir de eğer pompa da ise bütün çıkmacılardan fiyat al en uygun olan işini görür ustan da iyi ise eğer belki pompayı acıp onara bilir

kurye ile elden teslime verildi

Direksiyon kutusu ve pompası bırmiş ıkısınınde degısmesı lazım 3.000 bulur falan deddıler bıde bıyer varmıs bılgısayara baglıyolarmıs 1000 lira ama dıyor ama garantısını vermıyor

Direksiyon kutusu ve pompası bırmiş ıkısınınde degısmesı lazım 3.000 bulur falan deddıler bıde bıyer varmıs bılgısayara baglıyolarmıs 1000 lira ama dıyor ama garantısını vermıyor
direksiyon kutusu ıcındekı mıl kırılmıs demekkı gecmıs olsun

Ins bı cıkar yolunu bulurum eger bulamazsam 5-6 yatar :)

Pompa işi sakat hocam 3 tane almıştım aracıma. O ise el attığın zaman sürekli para yiyor orası çıkma almıştım 400 lira ya tanesi. Direksiyon kütük gibi olarak 2 Ay binmiştim :)

pompa tamırini Atatürk oto sanayıde 800 liraya yaptırdım 1.5 yıl garantı verıyolar. Sokup takmasınada yani işciliğine 250lira anlaştım Bugun aksama doğru halleolucak inşallah.

Geri
Üst Alt