Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon lambasi yanmasi

ndonmez

Kayıtlı Üye
S.a arkadaslsr aracim 2011 model seat altea 1.6 dizel .aracim Son bi aydır sağa doğru hafif çekiyordu bende işten güçten götüremedim bugün fırsat bulup götürdüm Rot balans yaptılar ama değişen bişey yok lastikleri önlü arkalı değiştirdiler tekrar ayar yaptılar birazcık fark etti ama düzelmedi ayarı yapan usta bunun mekatronik direksiyonda bi sorun var bilgisayrdan format atilmasi gerekli ya da bakılması lazım sorun direksiyonla ilgili dedi.bende Son bi kaç gündür özellikle seyir halinde giderken bi anda farlar titriyor ve ekranda 4 5 tane lamba yanıp sönüyor ve direksiyonda bi anlik sertlesme olusuyor.tek sönmeyen direksiyon işareti oda sarı olarak yanıyor normalde ilk kontak açılışında kırmızı olarak yanıyor o direksiyon resmi.bilgisi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Direksiyonun motoruna baktırın eski aracım Poloda vardı elektrikli direksiyonlarda oluyor bir anda radyo kapanıyor tüm ikazlar yanıyor sonra sönüyor tüm ışıklar yanıp sönüyor kısacası şase oluyor gibi özellikle tam turlar da oluyor değil mi

Hangi servis bunu yok diyen... Nerde bu servis.... Yıllardır bizim yaptığımız ne ozaman...yanlış bisi mi yapıyoruz biz acaba bak kendimden şüphe duydum şimdi

Diyarbakir seat peki bunu elektrikçi mi yoksa oto tamircisi mi yapar valla kaç gündür bu konu canımı sıkıyor direksiyon kutusu bozuk olabilir diyen var miller bozulmustur diyen mi puff

Geri
Üst Alt