Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Direksiyon Kumandası Hakkında...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında eneserol tarafından paylaşıldı.

1. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Arkadaşlar ne zamandan beri Leonuma ve teybime uyum sağlayacak direksiyon kumandasını kullanabileceğim bir aparat arayıp duruyorum. Ebay de bir ürün buldum fiyatı da makul ama ben hala şüphe ediyorum uyum sağlayıp sağlamaması hakkında :( daha önce benim gibi bu duruma düşmüş ve çözümünü bulmuş arkadaşlar varsa yardım istiyorum. İlanda 2005 sonrası Seat modelleri için yazıyor. hatta sahibinden.com da da bunu satan bir satıcı var konuştum uyum sağlamazsa geri alabileceğini söyledi ama ona da güvenemiyorum geri alırım der almaz. Teybim Pioneer AVH-P4250DVD ilanda bu
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350302569963&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    bendekiyle hemen hemen aynı ürün :) ama uyumlu/uyumsuzluk konusunda birşey diyemeyeceğim.

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    sen de bunu mu kullanıyorsun serbay? bütün tuşların çalışıyor mu

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    bende necvox var onu alırken verdiler ordan biliyorum benim bütün tuşlar çalışıyor bluetooth tuşarıda dahil.

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    ya necvox marka uyumlu ürettiği için genellikle uyum sorunu olmuyor dediğin gibi bir aparatla işi hallediyorlar. çok kararsızım bunu almak büyük bir risk olacak benim için :confused:

6. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Kanka hayatta kalmamızda bir risk değil mi :) denemden bilemezsin (baya felsefik oldu bugün bunalımdayım pofff)

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    puhahapuhaha walla senden bu tarz cümleler duymaya alışkın değilim kanka korkutuyorsun beni :D

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    güncel...

9. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    evet bende bu satıcıdan aldım taktım doğru ürün :eek:key:

10. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bu süper bir haber :) peki kullandığınız teybin markası nedir bütün tuşları kullanabiliyor musunuz

Sayfayı Paylaş