Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyon kılıf dikimi

ofaltindal

Kayıtlı Üye
iyi günler arkadaşlar direksiyonumun durumu iyi değildi kılıflarda çok kaba oluyordu ucuz yollu dikilebilen bir kılıf aldım ve işe koyuldum herne kadar profosyonel olmasada gayet kullanımı güzel elde kaymayan hafifte görselliği güzel bi iş çıktı ortaya...IMG_20150827_153535.jpg IMG_20150827_153546.jpg IMG_20150827_154440.jpg IMG_20150827_160418.jpg IMG_20150827_160424.jpg IMG_20150827_161543.jpg

dediğiniz gibi ucuz yollu bir seçim yapmışsınız muhtemel aldığınız kılıfın iple beraber ederi maximum atıyorum 40 ₺ gibi birşeydir fakat çok daha iyileride war görüntü ve kalite olarak hayırlı olsun amaç görsellik değilde koruma amaçlı ise doğru karar

Cep telefonu gibi olsa ya çok hoş durur fakat seat bile bunun farkında değil yeni alan arkadaşlar bi kaç ay sonra direksiyon soyulma şikayetleri eddiyorlar

dediğiniz gibi ucuz yollu bir seçim yapmışsınız muhtemel aldığınız kılıfın iple beraber ederi maximum atıyorum 40 ₺ gibi birşeydir fakat çok daha iyileride war görüntü ve kalite olarak hayırlı olsun amaç görsellik değilde koruma amaçlı ise doğru karar

niyetim dediğiniz gibi görsellik değilde koruma amaçlı zaten kılıfıda 15 tlye aldım ama işin tekniğini çözdüm gibi farklı dikim teknikleri buldum bidaha ki dikişim daha güzel olacak :)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Güle güle kullan dostum hoş duruyor.
geçen günlerde internette dolaşırken bir siteye denk geldim deri kaplama işlemini biraz daha detaylı yapıyorlar.
aşağıda linki mevcut
DİREKSİYON DERİ KAPLAMA | Oto Deri Döşeme ALTINUÇ A.Ş.

teşekkürler kardeşim bulunduğum şehirde de bu işi yapanlar var ama ben hem kendim uğraşayım hemde ucuz yollu bişey olsun dedim zaten 15tl gibi maliyeti oldu sıkıldığımda söküp atsam zoruma gitmez.

Hiç yoktan iyidir 50₺ komple deri giydirme yapılıyor

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Geri
Üst Alt