Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Direksiyon Hidroliği..

Zu_zu

SCW Ladies
Herkese Merhabalar Arkadaşlar,

İbizamin direksiyonunda daha önceden de fark edip hatta servise bile sorup 'bir problem yok' cevabını almama rağmen direksiyondaki ağırlık ben çok rahatsız ediyor. Ibizası olan diğer arkadaşlarda durum nasıldır, yorumları nelerdir mrak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Herkese Merhabalar Arkadaşlar,

İbizamin direksiyonunda daha önceden de fark edip hatta servise bile sorup 'bir problem yok' cevabını almama rağmen direksiyondaki ağırlık ben çok rahatsız ediyor. Ibizası olan diğer arkadaşlarda durum nasıldır, yorumları nelerdir mrak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Aynısı bende oldu. Servise gittim hidrolik yağı eklediler düzeldi. Bazen fabrikada eksik doldurulabiliyormus. Şu an bir problem yok.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynısı bende oldu. Servise gittim hidrolik yağı eklediler düzeldi. Bazen fabrikada eksik doldurulabiliyormus. Şu an bir problem yok.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim tekrar bi götürelim bakalm

Hidrolik marka ve kalitesi önemlidir.mobil den şaşmayın.ayrıca kaliteli hidrolik arac hızlandıkca direksion sertlesir.hidrolik doğru görevi yapar..............Direksyon hidroliği icin 1-1,5 litre Servo yağı. VW Norm G020000 olması lazım mutlaka yağın... yağ cok ucuz 15-20 lira gibi bişi olması lazım...

Son düzenleme:
Hidrolik marka ve kalitesi önemlidir.mobil den şaşmayın.ayrıca kaliteli hidrolik arac hızlandıkca direksion sertlesir.hidrolik doğru görevi yapar..............Direksyon hidroliği icin 1-1,5 litre Servo yağı. VW Norm G020000 olması lazım mutlaka yağın... yağ cok ucuz 15-20 lira gibi bişi olması lazım...
Yok abi dod4 alırım dersen eğer litresi 40-80 arası değişiyor ben bu yaz değiştirdim motül koydum çok memnunum

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt