Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyon boyama

eserbaba

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, direksiyonu boyama diye birşey duydunuz mu? bizim bi arkadaş boyatmış, onunda direksiyon yıpranmıştı.gördüğümde inanamadım,yeni gibi olmuştu. 50-70 arası boyuyorlarmış. bu ne boyası, ne kadar gider.

deri kaplatmak daha mı şık olur sanki? boyansa da kısa bir süre sonra yeniden atma yapar, ter güçlü bir çözücü sonuçta :)

Derş kaplama tercih olur her zaman... 100-150TL ye kaplatıp şık bir şekilde kullanmak daha mantıklı...

deri kaplatmak daha mı şık olur sanki? boyansa da kısa bir süre sonra yeniden atma yapar, ter güçlü bir çözücü sonuçta :)
''ter güçlü bir çözücü sonuçta'' sesli güldüm valla:) deri mantıklı ama pahalı gibi hocam...

seat a deri kaplama yakışır.kamyoncu direksıyonu gibi boyama,yaldızlı vs kaplamalardan uzak durun.yakışmaz

orjinal boyası neyse ona boyuyolar.fabrikadan çıkmış gibi oluyor. öle çakma işe bende bulaşmam zatenn

hocam en kaliteli hali orjinal halidir, o bile atma, solma yıpranma yapıyor geçen süre ile birlikte, sonradan yapılan işin de orjinali gibi kaliteli olması neredeyse imkansız, o yüzden ben hala tavsiye etmiyorum :)

arkadaşlar, direksiyonu boyama diye birşey duydunuz mu? bizim bi arkadaş boyatmış, onunda direksiyon yıpranmıştı.gördüğümde inanamadım,yeni gibi olmuştu. 50-70 arası boyuyorlarmış. bu ne boyası, ne kadar gider.
Once guzelce zimparaliyorlar sonrada deri mont vs gibi bir boya ile boyuyorlar, cikma atma vs olmuyor, yaptirmadim ama yaptirani gordum gayet basarili..

Boyanması için zaten deri kaplama olması lazım, yoksa plastik direksiyonu boyamak mantıklı değil kısa süreli çözüm olur anca..

Geri
Üst Alt