Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direksiyon boyama

50-70 tl'ye boyatmaktansa 100-150 TL'ye yeniden deri kaplatmak tercih edilmelidir.

yav anlamadığım hepsiburada gibi sitelerde derileri 10-20 tl arası ipi ile birlikte satıyorlar. bu adamlar 100-150 arası dikiyorlar. bu nasıl bir işçilik 10'a 100 almak. neyse bu olayı bi düşüneyim ben, çünkü direksiyon baya yıprandı.

yav anlamadığım hepsiburada gibi sitelerde derileri 10-20 tl arası ipi ile birlikte satıyorlar. bu adamlar 100-150 arası dikiyorlar. bu nasıl bir işçilik 10'a 100 almak. neyse bu olayı bi düşüneyim ben, çünkü direksiyon baya yıprandı.

Aynı şey değil kardeşim, ben kaplattım, diğeriyle uzaktan yakından alakası yok. 100 TL kaplattım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biri kılıftır, birinde adam gibi yapılırsa direksiyon sökülür, orjinal gibi sıkı sıkıya dikilir
biri evde yap bir aksesuardır 15 dakikada yapılabilir, biri yoğun el emeği gerektiren bir çalışmadır
birinde uyduruk suni deri kullanılırken birinde çok daha kaliteli deri kullanılır vs vs vs :)

tamam malzeme fiyatları çok oynamaz, 10 TL olan en fazla 15e çıkar ama işçilik farkı ve sonuç büyük olur

Sanayi sitesine gidip aksesuarcıları gez 50-60 liraya deri kılıflar var. Kendileri dikiyor ve fenada durmuyor..

evde yapılan ucuz olduğu için tercih edile bilir gayet te güzel oluyor 4 senedir sıkıntısız kullanılıyor eski aracıma yaptığım kaplama. bu arada işlem 2 saat 15 dakika sürdü.
ja7avyqy.jpg
nahu2abe.jpg
eqe3equj.jpg

tapatalk

Ben profesyonel olmayan deri kaplamaları çok eğreti buluyorum. Taksici direksiyonu gibi oluyor. Onun yerine çıkmacılardan direksiyon simidi bakmak daha mantıklı geliyor bana.

Walla bu direksiyon bana 7 tlye mal oldu ve çok güzel durdu bence . benim direksiyonda soyulma falan yoktu direksiyonu biraz daha kalınlaştırmak istedim. yalnız biraz sabır isteyen bir iş çift iğneyle dikiliyor. yukardaki resimde direksiyon parladığı için sanırım gözle görüldüğünde daha kaba çıkmış.
sejageme.jpg

tapatalk

Geri
Üst Alt