Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Direksiyon aci sensörü

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Baho61 tarafından paylaşıldı.

1. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Dün airbag lambasını falan sondurmeye gittigimde aracın direksiyon aci sensoru de bozukmuş hata vermiş fakat gostergelerin orda ışık falan yanmadı onun icin direksiyonumda problem yok ama bilgisayarda hata verdi degerli yorumlarınız nelerdir :)

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. LKTN

LKTN SCW Üyesi

368
    259
    63
    Bazen bir hata diğerini tetikleyerek bilgisayarda görünmesine neden olabiliyor. Hatayı sildirdikten sonra bir süre daha kullanıp tekrar bilgisayara bağlatmayı deneyin. Ama direksiyonda bir sorun farkederseniz mutlaka servise gidin tekrardan. Allah korusun önemli bir parça...

Bunu beğendi. Baho61 bunu beğendi.
  3. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Acı sensoru dreksiyonun sertligini etkiliyormus bana normal geliyor sert degil sorunsuz bence bilgisayara gore hatali :)
    --- Mesajlar birleştirildi, 26 Eylül 2016, İlk Mesaj Zamanı: 26 Eylül 2016 ---
    Gerci cok hata cıktı ya abs den tut airbag sensorler o bu :) ama akuyu bitirmişti teybim akü bitince oluyormus hersey hata veriyor ustanın kendi audisi var aku deişmiş o da bissuru hata siliyordu aracına

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  4. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    113
    43
    bizim arkadaşında servis bakım uyarısı silinmiyordu vagcom dan falan sildirmeye gittik vas a bağladı arkadaş taradı ve onda da direksiyon açı sensörü arızası verdi (ama herhangi bir şey yok görünüşte ) neyse silmek istedi silemedi de bir türlü hatayı

Bunu beğendi. Baho61 bunu beğendi.
  5. ahmtsnyl

ahmtsnyl SCW Üyesi

46
    51
    18
    Adaptif sis farının çalışmamasının nedeni olabilir mi bu arıza ?

Aracımda böyle bir özellik var diye biliyorum, direksiyonu sağa sola çevirdim sis yanmadı, normal kendi anahtarından açtım yandı.

Sayfayı Paylaş