Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direkleri kaplattımm

aynen sağ ve sol 4 direkleri 50 tl.yarım saat fln sürdü.ön kapıların parçası söküldüü için içine doğru kıvrılıyo atmaz kolay kolay.arkalarda abartı bişey yapmadıın sürüce atmaz bence.avrupa yakasındaysan tam adresini veririm

güzel olmuş , aracın içinde masallah , yağmur damlaları boncuk boncuk olunca çok hoşuma gider

Yok ama geçiyorum zaman zaman sen adresi bana ver istersen numarasını falan ben mutlaka gitmem lazım çünkü benim direklerde böyle renk bozarmış falan çirkin duruyor çok.

florya beşyol sanayi sitesi aydın unıversıtesının yanındakı sıtede,pakten mutlu sanayıde yurt içi kargonun yanındakı kapıdan gırıyorsun hemen soldan 2. dukkan.işçilikleride çok iyi zaten içerde herzaman bi tane kaplanan araç var.onu görüpte bişeyer yatırmaman mümkün deil :)

florya beşyol sanayi sitesi aydın unıversıtesının yanındakı sıtede,pakten mutlu sanayıde yurt içi kargonun yanındakı kapıdan gırıyorsun hemen soldan 2. dukkan.işçilikleride çok iyi zaten içerde herzaman bi tane kaplanan araç var.onu görüpte bişeyer yatırmaman mümkün deil :)

tamam çok sağol ;)

aynı mekanda bende panjur ve logoyu mat siyah kaplattım. fena çocuklar değil, kafadengiler.

Arkadaşlar iyi bir bolyo alın dış direkleri iki vida tutuyor zaten eve götürün kendiniz kaplayın hem el beceriniz de gelişir ben kendim kaplamıştım ısıtınca baya kolay olmuştu sizde yapabilirsiniz gereken bir fön makinası birde dayanıklı iyi bir folyo 3m karbon yada oracal parlak siyah mesela....

Arkadaşlar iyi bir bolyo alın dış direkleri iki vida tutuyor zaten eve götürün kendiniz kaplayın hem el beceriniz de gelişir ben kendim kaplamıştım ısıtınca baya kolay olmuştu sizde yapabilirsiniz gereken bir fön makinası birde dayanıklı iyi bir folyo 3m karbon yada oracal parlak siyah mesela....

aslında dediğin gibi yapmak lazım ama ya yapamazsam ? ya iyice içine edersem ? soruları izin vermiyor diyorsun ki en iyisi bilene yaptırayım :)

Geri
Üst Alt