Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direkleri kaplattımm

highkaan

Kayıtlı Üye
5.jpg2.jpg1.jpg3.jpg
yeni tip bütün araçlarda var mı yok mu diye deli olmuştum.trafikte her durduğumda yanımdaki aracın direklerine gözüm takılıyodu parlak siyah mı,mat plastik mi diye :) sonunda dayanamayıp kaplattım bende.beğenirsiniz umarım..

Ekli dosyalar

• 5.jpg
    5.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 208
  • 1.jpg
    1.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 171
  • 2.jpg
    2.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 179
  • 3.jpg
    3.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 175
Çok hoş durmuş nerede yaptırdınız ? birde maliyeti nedir?

Güzel olmuş ama güneşli havada resim olsa daha iyi olur:)

xx

karbon kaplamadan bence bu daha iyi duruyor şahsi fikrim tabi ama hoş olmuş

maliyeti 50 tl.floryada sanayide yaptırdım.üniversite sokağının orda.karbon renk uyumuna göre tercih edilebilir ama sırıtır diye yaptırmadım.bi de parça pütürlü plastik olduu için karbon malzeme tutmazmış.altına yapıştırıcı gibi bişey sürmesi gerekliymiş.parlak siyah daha orjinal duruyo bence.karbon için aynalar flnda karbon olması lazım

maliyeti 50 tl.floryada sanayide yaptırdım.üniversite sokağının orda.karbon renk uyumuna göre tercih edilebilir ama sırıtır diye yaptırmadım.bi de parça pütürlü plastik olduu için karbon malzeme tutmazmış.altına yapıştırıcı gibi bişey sürmesi gerekliymiş.parlak siyah daha orjinal duruyo bence.karbon için aynalar flnda karbon olması lazım

komple 50 TL ye yaptırdın öyle mi ? Çok iyiymiş bu pianoblack dedikleri olay bu mu ?

Geri
Üst Alt