Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

direkleri kaplattımm

Arkadaşlar iyi bir bolyo alın dış direkleri iki vida tutuyor zaten eve götürün kendiniz kaplayın hem el beceriniz de gelişir ben kendim kaplamıştım ısıtınca baya kolay olmuştu sizde yapabilirsiniz gereken bir fön makinası birde dayanıklı iyi bir folyo 3m karbon yada oracal parlak siyah mesela....
en kısa zamanda deniycem :)

Şık durmuş..Benim araçta direk yok herhalde. Siyah zaten ama.

ben direkler değilde aynaları kaplamayı düşünüyorum...

sadece uzun bırakıp içeri kıvırın ısıtıp çok basit bir parça....

ayna zordur başka yerler zor olabilir ama o direkleri herkes kaplıyabilir buna emin olun....:eek:key:

aynen katılıyorum aynaları kaplamak zor fakat direklerin 4 vidasını söktünmü gayet rahat oluyor. yanlız folyoyu alırken dikkat edin muşamba tarzı dandik bişşey vermesinler. ben sultanbeylide biyerden aldım iğrenç ötesi bir folyoydu. şimdi tekrar protac'Dan alıp kapalayacam. en fazla 10-20 tl olur malzeme parası sorası keyif:D

aynen katılıyorum aynaları kaplamak zor fakat direklerin 4 vidasını söktünmü gayet rahat oluyor. yanlız folyoyu alırken dikkat edin muşamba tarzı dandik bişşey vermesinler. ben sultanbeylide biyerden aldım iğrenç ötesi bir folyoydu. şimdi tekrar protac'Dan alıp kapalayacam. en fazla 10-20 tl olur malzeme parası sorası keyif:D

Marka Oracal olsun arkasındaki kağıdında ismi yazıyo Oracal marka iyidir protacta oracal kullanıyordu...:eek:key:

Geri
Üst Alt