Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dilek Ağacı

kfy

Administrator
Dileklerimizi burada paylaşalım...ne dersiniz?

insanların birbirinin kuyusunu kazmadığı , nankörlük etmediği ,benim olsunda gerisi nolursa olsun demediği, iyilik için birbirleriye yarışan bir dünya olsa ..herkes mutlu olsa ...önce sağlığım yerinde olsun ve .. birde aston martinim olsun ... lütfennnn

Dünya Barışı ve herkese sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum.

Aston martin dbs ve bebekte bir yali...bunlarin disinda mutluluk haric hicbir istegim yok...saglik mutlulugun icinde zaten..

bu gece rahat uyumak istiyorum...yarın Allah büyük nasılsa buradan yine yazarım.:)

insanların birbirinin kuyusunu kazmadığı , nankörlük etmediği ,benim olsunda gerisi nolursa olsun demediği, iyilik için birbirleriye yarışan bir dünya olsa ..herkes mutlu olsa ...önce sağlığım yerinde olsun ve .. birde aston martinim olsun ... lütfennnn

Bize bisey kalmamış hepsi ustanın olmus:eek:

+111111111111111111111111111

su anda fatıhte annemın evındeyım ev tadılatta banyo ıptal cok sıkıstım ... kazasız belasız sabah olsun !! bırde zafer abı nın dıleklerı kabul olsun eskı cuprası da bana gecsın

eski saglıgıma gerı kavusmak ıstıyorum az kaldı bıraz daha sabır

MECH 303 çalışmak istiyorum olmuyor arkadaş ya:(

Geri
Üst Alt