Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikkat Yeni yazılım geldi herkese duyurulur!

Leon lara geldimiki acaba bizim enson çıkan güncelleme 8870 gibi bi rakamdı

onu bılmıyorum gokhan beyde bılmıyodu dun cunku yenı gelmııstı ama telle ırtıbata gecıp sormak lazım bende sıparıs verdım bıkac bısey ayna motoruda dahıl

Motor yazılımı değil elektronik parçaların yazılımı güncellenmiştir.

Motor Kontrol Ünitesi güncellenir genellikle... Degerler düzeltilir araçların beyni yenilenir resetlenir tepkimeler sıfıra döner gözle görülür bişey beklemeyiniz sadece 3 5 parametrelerle oynanır daha az tuketim ve emisyon uzun ömür vs amaçlıdır...

az önce kayadibi otomotiv istekle konuştum servise sordum güncelleme çıkmamış eminmisiniz bir yanlışlık olabilirmi?

motor kontrol ünitesinin güncellenmesi yazılım dedikleri üretici firma bazı araçlarda bazı yenilikler yapıyor sistem olarak yazılım güncellenmesi diye uyarı geliyor beygir artırma diye birşey söz konusu değildir.

Geri
Üst Alt