Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikkat radar!Ankara

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar incek yolunda radar var arada sırada kullanırdım ama hiç radar olduğunu görmedim bugün vardı ben 320 TL ceza yedim siz yemeyin :)

Yasar artik uyandilar incek yoluda dahil anadolu bulwarinada koyuyolar artik sogutozune baglanan cewreyoluna bnde 290yedim orda artik o tabelalara uyacaz baska caresi yok

Yasar artik uyandilar incek yoluda dahil anadolu bulwarinada koyuyolar artik sogutozune baglanan cewreyoluna bnde 290yedim orda artik o tabelalara uyacaz baska caresi yok

O zaman artık mecburen uyucaz tabelalara gideceğimiz yerlere kaplumbağ hızında gidicez :D

panoranın bıraz ılerısındekı radarada abım 74 le gırmıs bı 319 da bıze geldı polıs abıme bısey demıcekmısınız demiş ne desın:rolleyes:bana anlatınca bayagı ozlü sozler soyledım memura:eek:key:hıc uzulmuyorum radar cıhazı tum polıslerı yaydıgı radyasyondan dolayı pert edıyor:eek:key:

evet taktik değiştirmişler ben bugün döndüm farklı yerlerde radar uygulamaları vardı

74 hıza 319TL ceza mııı? amanınnn!!! biz de hakkımızı arayalım, girdiğim her çukur başına 100TL ceza kesecem lanet...

panoranın bıraz ılerısındekı radarada abım 74 le gırmıs bı 319 da bıze geldı polıs abıme bısey demıcekmısınız demiş ne desın:rolleyes:bana anlatınca bayagı ozlü sozler soyledım memura:eek:key:hıc uzulmuyorum radar cıhazı tum polıslerı yaydıgı radyasyondan dolayı pert edıyor:eek:key:

74 km ye 319 tl mi yazdılar :confused: bi yanlışlık olmasın ben 150 km ile yakalandım banada 319 yazdılar size daha az yazmaları gerekmiyomuydu veya bana daha fazla

o kadar açık nerden kapanacak ya zamla ya da cezayla diklendikce memura daha da ince seyler aramaya başlıyoki nerden ne cıkarda ceza yükselir die allah yardımcımız olsun :(

Geri
Üst Alt