Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dikkat radar!Ankara

Konu, 'Sohbet' kısmında CUPRA BOCANEGRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

541
    190
    43
    Merhaba arkadaşlar incek yolunda radar var arada sırada kullanırdım ama hiç radar olduğunu görmedim bugün vardı ben 320 TL ceza yedim siz yemeyin :)

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    bayramda tatil yok polis memurlarına hiç olmadık yerlere atmışlar pusuyu bekliyolar gecmiş olsun

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sağol yaşar ankara dikkat

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Yasar artik uyandilar incek yoluda dahil anadolu bulwarinada koyuyolar artik sogutozune baglanan cewreyoluna bnde 290yedim orda artik o tabelalara uyacaz baska caresi yok

5. CUPRA BOCANEGRA

541
    190
    43
    O zaman artık mecburen uyucaz tabelalara gideceğimiz yerlere kaplumbağ hızında gidicez :D

6. sinanss85

sinanss85 SCW Üyesi

367
    132
    43
    panoranın bıraz ılerısındekı radarada abım 74 le gırmıs bı 319 da bıze geldı polıs abıme bısey demıcekmısınız demiş ne desın:rolleyes:bana anlatınca bayagı ozlü sozler soyledım memura:eek:key:hıc uzulmuyorum radar cıhazı tum polıslerı yaydıgı radyasyondan dolayı pert edıyor:eek:key:

Çöllü ve CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  7. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    evet taktik değiştirmişler ben bugün döndüm farklı yerlerde radar uygulamaları vardı

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    74 hıza 319TL ceza mııı? amanınnn!!! biz de hakkımızı arayalım, girdiğim her çukur başına 100TL ceza kesecem lanet...

9. CUPRA BOCANEGRA

541
    190
    43
    74 km ye 319 tl mi yazdılar :confused: bi yanlışlık olmasın ben 150 km ile yakalandım banada 319 yazdılar size daha az yazmaları gerekmiyomuydu veya bana daha fazla

10. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    o kadar açık nerden kapanacak ya zamla ya da cezayla diklendikce memura daha da ince seyler aramaya başlıyoki nerden ne cıkarda ceza yükselir die allah yardımcımız olsun :(

Sayfayı Paylaş