Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikkat diKKat yardımm HelP!!!

sen otur koya yaz nasıl sa yazarken ezberleyeceksın sozellse tabıkı ama sayısal yada cızım felansa anladıgım kadarıyla pek dersin konusunuda bılmıyoruz

Bizim yaptığımız whatsapp blackberry messanger tarzı telefonlara bir gurup yapın dışarıdaki arkadaşınızda notlar olsun sınav kağıdı gelir gelmez soruları resmini çekip bbm veya whatsapp dan göderiosun dışarıdaki arkadaşlarda operasyonu yapıyor hemen :) biz böyle yapıyorduk full bile çekiyorduk sorulardan :)

Bizim yaptığımız whatsapp blackberry messanger tarzı telefonlara bir gurup yapın dışarıdaki arkadaşınızda notlar olsun sınav kağıdı gelir gelmez soruları resmini çekip bbm veya whatsapp dan göderiosun dışarıdaki arkadaşlarda operasyonu yapıyor hemen :) biz böyle yapıyorduk full bile çekiyorduk sorulardan :)

:D Teknolojinin gözü kör olsun be

Sınıfa erken git. Cam tarafına otur. Duvara falan yaz. Küçük bir kağıda da kopya yaz karınca duası gibi. Rulo yap. Padişah fermanı gibi kıvıra kıvıra okursun. Kağıt görünmesin diye de bacak bacak üstüne at. :)

Abi nasıl teknikler varmış sizde yaaa:) okurken çok güldüm doğrusu. okul yıllarım geldi aklıma heheeh:D

böcek ve ten rengi gizli iç kulaklık wireless.. jamesbond daki gibi..
yada nikita dizisindeki gibi..onlarla iç sorun yaşamazsın..ancak sorlardan anlayan biri lazım..

bu ders neyin üretiminde kullanılıyor..kopya ile geçildiğine göre bir daha kullanmayalım..:D

şimdi geldim eve sınav süper geçti kopya çekmedim kopya bahaneydi güzel taktikleri görüp eskileri anımsayalım diye çünkü derslere girmiştim aklımda kalanları yaptım... Kopya taktiklerine gelirsek A4 olayı sıkıntı 2-3 hoca gırıor kIC kadar studyolarımıza hemen farklı kaqıt oldugu anlaşılır ve sorular kağıtlarda oluyor zaten fotokopıde kucuk notları kucultup cekme olayındada 2 gun once baska sınawda uyguladık butun sınıf olarak sınıftan biri hazırlamış biz çoğalttık sınıfça, bacağa yazma kıllardan heç bişi göremem diye düşünüyorumpuhaha(anam kız dogursaydı dedşğim tek yer sınavda işe yarar diye düşünüyorum pürüzsüz bacaklar):eek:telefonları topluyorlar ama vermesekte oluyor yakalanırsak telle kopy cekmıs gıbı oluyorsun... (ara sıra o taktıkte yarıyor):eek: sınavın notlarını hoca vermıyor kıtabı yok ve genelde cızımle alakalı bır sınav cızım ve tanım dıyelım ondan azcık kasıyor ama 1 soru harıcınde hepsınden emınım iiyi geçti taktikler için saolun tsk ederım güzel bir anımsama oldu birçoğunuz için okul yıllarından...puhaha

en bilindik kopya tekniği tabiiki çekmece yöntemidir :D

bır adet şeffaf dosya alınır sıranın altına yapıştırılır =) notlar ıcıne konulur..hoca gittikce kagıt çekmeceden cıkarılır =) hoca gelmeye yakınken kağıtlarımız cekmeceye yanı dosyaya hoop konulur =)

ahahahahhaha süpermiş buna benzer bişiy biliorum ama buda iyiymişş allah zor durumda bırakmasın türkün aklı deli gibi çalışırrr ama gerek yoktu kopyaya maksat muhabbet....puhaha

Geri
Üst Alt