Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikkat diKKat yardımm HelP!!!

KeChİ

Kayıtlı Üye
Abilerim kardeşlerim sizlerin yardımına ihtiyacım var Mechanical Equipment dersinin sınavı var yarın çok önemli ama ben hiçbirşey bilmiyorum dersin kitabı yok not yok hiçbirşey yok yarın kızın biri notları getircek sınavdan önce çalışma fırsatım pek olmuyacak ve sizden Fantastik kopya tekniklerini bekliorum bakalım neler çıkıcak yardımlarınızı bekliyorum...puhaha

bir bu eksikti Hakan, çok ayıp. Alırım anahtarını otur çalış dersine :p

bir bu eksikti Hakan, çok ayıp. Alırım anahtarını otur çalış dersine :p
abi neden ya herkes şuan nasıl yapsakta kopya çeksek diye düşünüyor.... facebookta konuşuoruz butun arkadaşlarla adam çok zor soryor....puhaha

eğer cevapları düz a4 e yazıyorsanız kazık ve sorma ihtimali yüksek 2 soruyu bir kağıda şimdiden yaz soru çıkarsa o kağıda devam et çıkmazssa radarları aç :)

teknolojiyi kullan fotokopide notları küçült sınava öle gir eger sözel bişeler soruyosa

Önemli yerleri telefonla resim çekiyorum. Bazı sınavlarda telefona izin veriyorlar. Bakması rahat oluyor. Hoca gelince hesap yapıyorum felan diyorum:))) (Açık kalan telefonların sim kartını halıyorlar.)

kağıda yazzz bacağına yapıştır bacak bacak üstüne at :)

Geri
Üst Alt