Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

dikiz aynası

Konu, 'Cordoba' kısmında pazili tarafından paylaşıldı.

1. pazili

pazili SCW Üyesi

4
    0
    1
    arkadaslar merhaba seat cordoba signo nun iç dikiz aynasının üstünde küşük bir hareketli parca var üzerindede küçük bir delik var o parca nın ne oldugunu bilen varmı acaba

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    resim olsa..

3. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    bende öğrensem iyi olacak aslında, bi ara baya bi merak etmiştim ama şuan sıkıntı yok :D

bana sanki orta güneşlikmiş gibi geldi o parça ama ortasındaki deliğe halen bi yorumum yok.:confused:

Bunu beğendi. tugra kazım bunu beğendi.
  4. pazili

pazili SCW Üyesi

4
    0
    1
    ben onu cözdum iç aydınlatmalar gece aynaya vurup gözü almaması için bir prde

5. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    konu açmadan, konuya msj yazmadan önce kurallarımız gereği kendinizi Üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    otomatik kararan ayna mevzusu olabilir gece arkadan gelen aracların farlarının aynadan gözünü almasın diye...

7. eiskent

eiskent SCW Üyesi

5
    0
    1
    Audi'de de var aynı parça. Dikiz aynasının üzerinden gelen güneş ışığını kesmeye yarayan parça. Diğer araçlarda genelde güneşlikler, dikiz aynasının arkasına doğru uzanır ve hatta diğer taraftaki güneşliğin uzantısı ile ortada birleşirler. Yer problemi nedeni ile de ince bölümden güneş ışığı yine de yansır. Seat ve bağlı bulunduğu grup araçlarda güneşlikler biraz daha kısa tutulmuş. Bunun sebebi, menteşelerin bozulması ve güneşliklerin sarkmasının önüne geçmek olabilir. Aradan gelecek yansımaya karşı da bu parça kullanılmış.

Saygılarımla.

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Yakalanış :eek:

9. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Benden kacmaz dedim dedim inanmadiniz. Bak nooldu simdi :)

Sayfayı Paylaş