dikiz aynası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

dikiz aynası

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında y4sjn tarafından paylaşıldı.

1. y4sjn

y4sjn
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Selam arkadaşlar bir konu hakkında bilginizden faydalanmak istiyorum
    Arabamın sol dikiz aynası katlanmıyor daha doğrusu katlanmaya çalışıyor ama diş atıyormuş motorunda bir sıkıntı varmış servis değiştirmem gerektiğini söyledi ( Pek fazla ilgilenmeyerek) .. Bende bir adet sol dikiz aynası buldum Seat :: LEON 2006 , ---- :: Ayna :: 2005-2010 Seat Leon dikiz aynası elektrikli ısıtmalı (SOL) otomatik katlanabilir - Farbul.com | Oto yedek parça online satış (bu linkte) bunu alsam işimi görür mü ne diyorsunuz ?

2. Sayar06

Sayar06
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Acaba dikizler nereden ayarlanıyor

3. tugra kazım

tugra kazım
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.210
    Ödül Puanları:
    113
    oncelikle forum kurallari geregi uyelerimizden kendinizi tanitan bi konu acarmisiniz

4. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    bence önce servis haricinde yapılacaksa sökülüp onarımına gidilmesi onarılmayacak durumda ise değiştirirsiniz ama serviste yapılacaksa işlem kesinlikle değiştirirler zaten

5. Bakben

Bakben
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bence hic gerek Benim 2006 leondada ayni problem vardi serviste 150 tl demislerdi ama ben oyle sattim eger hala ayniysa fiyatlar direk serviste yaptirin derim

Sayfayı Paylaş