Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynasi sorunu

matrak29

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba bugun trafikte seyir halindeyken aynami duzeltiyordum ani bi frenle aynama elim carpti ayna yerinden uctu seat ile görüşüyoruz ama konuyu cozumleyemedim ben aynayi yerine taktim ama ses yapiyor bu konu daha once birimizin basina geldimi geldiyse nasil coxumlediler

Daha farklı bir durumla karşılaşan birisi vardı keçe mi bezmi birşey sıkıştırıp çözüm bulunmuştu
Resim de yüklerseniz daha sağlıklı bilgi ve öneride bulunuruz

Abi ekte bi resim yükledim altta mandalı var üsteki topuzdan çıktı ...

Ekli dosyalar

• IMG_1485.jpg
    IMG_1485.jpg
    12.2 KB · Görüntüleme: 19
Abi ekte bi resim yükledim altta mandalı var üsteki topuzdan çıktı ...
maşallah elinde pek ağırmış nasıl becerdin ben bile carparım yerınden cıkmamıştır ustelık gerı kameralı ustunde kılıf aynası var :D 20kg çeken cift taraflı bantlar var bauhaus da REKLAMLAR :D yapıştır kenarlarında maket bıcağınla traşla tamam....

abi biraz sinirliydim malum istanbul trafigi ben kendimde elektrikçi olduğum için çift taraflı bant satıyorum zaten :D dün aynayı taktım içine wd-40 ta sıktım suan ses yapmıyor ama bu kadar kolay da çıkmasını beklemiyordum nasıl olduysa geldi :) ilk defa basıma geliyor ...

Geri
Üst Alt