Dikiz aynasi sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dikiz aynasi sorunu

achillas

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 2008 leonda orta dikiz aynasi otomatik mi ayarlaniyor manuel mi yan aynalari otomatik ayarlayabiliyorum ama orta olmuyo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Agave

Kayıtlı Üye
Asagı yukarı şeklindeki ayarlamadan bahsediyorsanız, evet el ile ayarlama. Otomatik kararmalı ise ayna altındaki dügme ile aktif ve pasif edebilirsiniz.

beetle

Kayıtlı Üye
Ferdi bu bir sorun değilki , evham yapmışsın. Su ana kadar dikiz aynasını kumanda dan ayarlananı görmedim doğrusu. Belki ultra lux araçlarda vardır bu ozellik

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Ferdi bu bir sorun değilki , evham yapmışsın. Su ana kadar dikiz aynasını kumanda dan ayarlananı görmedim doğrusu. Belki ultra lux araçlarda vardır bu ozellik
ayrıca kumanda ayarı zahmetli ve can sıkıcı olur gibime geliyo, bi de çok fazla sensör gerektirir, neyse otomatik karartma güzel ama.

igci_01

Kayıtlı Üye
Harbiden orta dikiz aynasi otomatik mi acaba diye dusunmek bile yaraticilik..:)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Bu fikir lüks araç üreten firmalara verilebilir... inanın arabalarla ilgili her türlü lüksü düşünmüştüm ancak bu aklıma gelmemişti... :)

achillas

Kayıtlı Üye
Yanlis anlasildim galiba yan dikiz aynalarin konumu ayarlaniyorya orta konsol dugmeden otomatik olarak orta dikiz aynasida ayni dugmeden ayarlaniyor diye hatrliyorum ben yanlis hatirliyorum demek ki:))

achillas

Kayıtlı Üye
Otomatik demem karistirdi durumu otomatikten kastim dugme yardimiyla sag sol konumunu sen belirliyosun yine distaki aynalarda dugme yardimiyla yapiyoruz bunu

Agave

Kayıtlı Üye
Elle ayarlanıp da hafızaya alan araçlar var. El ile ayarlamışsınız ama hafızadan seçtiginizde siz dokunmasanız da ayna eski konumuna geri geliyor otomatik bir şekilde ( İç dikiz ) .

achillas

Kayıtlı Üye
Bizim araclarda ic dikiz aynasinin orta konsoldaki dugmeylw alakasi yok o zamn benm aklimda nerden oyle kaldiysa:))