Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynası katlama problemi

durmuss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Aracım 2003 İbiza signo 100 hb
Aracımdani kapı dikiz aynaları katlanmıyor. Katlanır yerlerine biraz wd40 sıktım şimdi sağ taraftaki çok rahat bir şekilde katlanıyor ama soldaki ne yapsam kapanmıyor

Birde bu modeller de elektrikli mi katlama Onu da bilmiyorum .
Önerileriniz için teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba
Aracım 2003 İbiza signo 100 hb
Aracımdani kapı dikiz aynaları katlanmıyor. Katlanır yerlerine biraz wd40 sıktım şimdi sağ taraftaki çok rahat bir şekilde katlanıyor ama soldaki ne yapsam kapanmıyor

Birde bu modeller de elektrikli mi katlama Onu da bilmiyorum .
Önerileriniz için teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Arkadaş bende yaklaşık 10 önce 2004 signo ibiza aldım 100hp bendede aynı şekilde sağ ayna katlanıyor ama sol ayna yerinden oynamıyor zorlamadım elimde kalır diye acaba bu modellerdemi böyle yoksa önceki sahibi yapıştırdımı acaba kullanan başka arkadaşlar aydınlatırsa iyi olur bizi

wd40 sıkmanız iyi olmamış zamanla toz cekip yapışacaktır olan kiri yapıştırır ileride daha buyuk sıkıntılar doğurabilir...yağladıktan sonra hava tutmanız daha iyi netice verecektir...wd 40 de kı amac pislikleri temizlemek hava tutmadan temizleyemezsiniz..

Geri
Üst Alt