Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynası

Emree3825

Kayıtlı Üye
Araç park halindeyken aynalar kapalı birinin zorlaması sonucu sol dikiz aynası motoru yanıyor motoru değiştirdim ama şimdi aynalar kapanıyor açarken biri açıyor diğeri açmıyor piyasa karışıyor aynalarda başına gelen çözümü bilen çıkar mı ?

Öncelikle geçmiş olsun acmayan ayna degistirdigin aynami,,DC motorlar kolay kolay arıza yapmaz zorlandığın da dişlisi kırılmıştır..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle geçmiş olsun acmayan ayna degistirdigin aynami,,DC motorlar kolay kolay arıza yapmaz zorlandığın da dişlisi kırılmıştır..

Eyvallah sağolasın. Kapanırken ilk kapamada ikiside kapanıyor solu değiştirdim ben açınca sağ kapalı kalıyor tekrar kapat yapıyorum biri açılıp diğeri kapanıyor falan karmaşık

Eyvallah sağolasın. Kapanırken ilk kapamada ikiside kapanıyor solu değiştirdim ben açınca sağ kapalı kalıyor tekrar kapat yapıyorum biri açılıp diğeri kapanıyor falan karmaşık
Aracın içindeki ayna dügmesinden aç kapa yap sanki hafıza karışmış ,,ayna motorunu sen taktiysan bu motorlar yön algılayıcı bilgisi gönderiyor beyine içinde potansiyometre var eğer aynayı ilk söktüğünde kapalı pozisyonda iken motoru değiştirip taktiginda motor konumu acik pozisyonda iken monte ettiysen ,,beyin onu kapalı olarak hafızaya yazmış ve ona farlı kutuplarda elektrik gönderiyor..anlata bildimmi bilmiyorum..araç içindeki dügmeyle yap olmaz ise o aynayı tekrar sök kumanda ile.ac diğer ayna açılsın ve söktügün aynayı açık pozisyona getir soketini öyle tak..ve montajla

Geri
Üst Alt