Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dikiz aynası

pazili

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba seat cordoba signo nun iç dikiz aynasının üstünde küşük bir hareketli parca var üzerindede küçük bir delik var o parca nın ne oldugunu bilen varmı acaba

bende öğrensem iyi olacak aslında, bi ara baya bi merak etmiştim ama şuan sıkıntı yok :D

bana sanki orta güneşlikmiş gibi geldi o parça ama ortasındaki deliğe halen bi yorumum yok.:confused:

ben onu cözdum iç aydınlatmalar gece aynaya vurup gözü almaması için bir prde

arkadaslar merhaba seat cordoba signo nun iç dikiz aynasının üstünde küşük bir hareketli parca var üzerindede küçük bir delik var o parca nın ne oldugunu bilen varmı acaba
konu açmadan, konuya msj yazmadan önce kurallarımız gereği kendinizi Üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız.

otomatik kararan ayna mevzusu olabilir gece arkadan gelen aracların farlarının aynadan gözünü almasın diye...

Audi'de de var aynı parça. Dikiz aynasının üzerinden gelen güneş ışığını kesmeye yarayan parça. Diğer araçlarda genelde güneşlikler, dikiz aynasının arkasına doğru uzanır ve hatta diğer taraftaki güneşliğin uzantısı ile ortada birleşirler. Yer problemi nedeni ile de ince bölümden güneş ışığı yine de yansır. Seat ve bağlı bulunduğu grup araçlarda güneşlikler biraz daha kısa tutulmuş. Bunun sebebi, menteşelerin bozulması ve güneşliklerin sarkmasının önüne geçmek olabilir. Aradan gelecek yansımaya karşı da bu parça kullanılmış.

Saygılarımla.

Geri
Üst Alt