dikiz aynası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

dikiz aynası

y4sjn

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar bir konu hakkında bilginizden faydalanmak istiyorum
Arabamın sol dikiz aynası katlanmıyor daha doğrusu katlanmaya çalışıyor ama diş atıyormuş motorunda bir sıkıntı varmış servis değiştirmem gerektiğini söyledi ( Pek fazla ilgilenmeyerek) .. Bende bir adet sol dikiz aynası buldum Seat :: LEON 2006 , ---- :: Ayna :: 2005-2010 Seat Leon dikiz aynası elektrikli ısıtmalı (SOL) otomatik katlanabilir - Farbul.com | Oto yedek parça online satış (bu linkte) bunu alsam işimi görür mü ne diyorsunuz ?

REİS38

Kayıtlı Üye
bence önce servis haricinde yapılacaksa sökülüp onarımına gidilmesi onarılmayacak durumda ise değiştirirsiniz ama serviste yapılacaksa işlem kesinlikle değiştirirler zaten

Bakben

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar bir konu hakkında bilginizden faydalanmak istiyorum
Arabamın sol dikiz aynası katlanmıyor daha doğrusu katlanmaya çalışıyor ama diş atıyormuş motorunda bir sıkıntı varmış servis değiştirmem gerektiğini söyledi ( Pek fazla ilgilenmeyerek) .. Bende bir adet sol dikiz aynası buldum Seat :: LEON 2006 , ---- :: Ayna :: 2005-2010 Seat Leon dikiz aynası elektrikli ısıtmalı (SOL) otomatik katlanabilir - Farbul.com | Oto yedek parça online satış (bu linkte) bunu alsam işimi görür mü ne diyorsunuz ?
Bence hic gerek Benim 2006 leondada ayni problem vardi serviste 150 tl demislerdi ama ben oyle sattim eger hala ayniysa fiyatlar direk serviste yaptirin derim