Dikiz Aynası! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dikiz Aynası!

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, dikiz aynalarını ayarlamak için kullandığımız elektronik sistemde sıkıntı var. Geri gelirken daha çok sağ dikiz aynasını aşağı aldığım için sürekli "R" harfinde bıraktığım kumanda sistemini bugün "L" için denediğimde iki aynayı da hareket ettirdiğini gördüm. Daha önce böyle bir şey yoktu. Servise götürmem mi gerekecek şimdi? Bir kaç kez denedim ama düzelmedi. Yapabileceğimiz bir şey var mı?

cureshot

Kayıtlı Üye
dostum sen yanlış hatırlıyosun L de ikisi aynı anda, R de sadece sağ taraf...

smz

Kayıtlı Üye
L deyken ikiside hareket ediyor normal. Bendede öyle
Cidden mi? :D Ben "L" iken sadece sol taraf hareket ediyor sanıyordum. :D Solla oynamıyorum ya ondan sanırım. Hiç hatırlamıyorum. Kitapçığın bu konusunu incelediğimi hatırlamıyorum. :)

eneserol

Kayıtlı Üye
bende öyle birşey yok ikisini ayrı ayrı kumanda edebiliyorum

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
sol aynayı ayarlarken (sözde) sağ aynayıda ayarlıyo aynı anda.. bendede öyle Left konumunda ikiside oynuyo

nedjo

Kayıtlı Üye
L iken ikisi birden oynar, R sadece sağı hareket ettirir. Bu farklı olabilir çünkü vagcom'da senkronize dikiz ayarı diye bir seçenek var ve o seçili olanlarda ilki geçerli. Fabrika çıkışında bazılarında seçili bazılarında kapalı olabilir. Vagcom ile istediğinizi seçebiliyorsunuz. Sorun yok yani normal ikisi de.

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
once l den sol u ayarlıyorsun ondan sonra r den sagı !! oldukı yolda gıderken koltugu ındırdın vs vs l de ayar yapınca sag aynada sola gore kendını otomatık ayarlıyor bı daha sag ıle ugrasmana gerek kalmıyor