Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynaları ve ızgara çerçevesi karbon kaplama

aynalarda karbon cok guzel duruyor.Kapıların arasındakı siyah yeride yaptırabilirsin arka kapıdakı yerle beraber.Bütünlük olabilir.güle güle kullan

aynalarda karbon cok guzel duruyor.Kapıların arasındakı siyah yeride yaptırabilirsin arka kapıdakı yerle beraber.Bütünlük olabilir.güle güle kullan
aslında onuda düşündüm olabilir zaten öyle düz yerleri kendimde yapabilirim uygulaması kolay oluyor

çok güzel olmuş güle güle kullan..karbonu gaziantepten mi aldın?

bir başladın mı sonu yok bunun, hayırlı olsun.

teşekkürler, karbonu gaziantepden aldım bayağıda deseni var ama en güzel bu mat 3D olan 130x 100 cm yani metresi 25 TL

nerden aldın diye sormak isterim..bi ara fırsat bulursam bende bir şeyler bakacağım..aslında bazen kafamı kurcalamıyor değil tavanı kaplatasım var beyaz karbon'a olur mu olmaz mı bilmiyorum

bi yerde görmüştü tavan beyaz karbon kaplama çok güzel duruyodu bulursam resmi koyarım

Geri
Üst Alt