Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynaları ve ızgara çerçevesi karbon kaplama

mete

Kayıtlı Üye
Haftasonu uzun zamandır yapmayı düşündüğün, dikiz aynaları, ön panjur çerçevesi ve arka eksoz çevresini karbon desenli folyo ile kaplattım
daha öncede ekzoz ucu taktırmıştım, umarım beğenirsiniz bu arada orginal plakanın boyasını yaktırıp tekrar yazdırdım, yorumlarınız bekliyorum

ooooooo kazasız belasız çok cix olmuş :) ama jant ve biraz da basmak lazım diye düşünüyorum

Çok güzel olmuş kardeşim :eek:key: ALLAh kaza bela vermesin,,,Arka tanponun o plaka altını komple kaplattırsaydın daha bı kendını gözterıyo sankı araba bence tabı tercıh ama boylede gusel olmus,,Ha su on logo ızgarasını nasıl yaptılar bende yaptırsam dıye dusunuyorum aslında aynalarla arka plaka altını kaplattırdım ızgara orjın halıyle duruyo,,,,keyıflı gezmeler;)

makyajli kasayla makyajsiz kasanin arka tamponlari tamamen farkli...komple kaplatinca güzel durmuyor makyajlilarinki..
big30292951e6x.jpg

saol kardeş, Volkanın resimde gösterdiği gibi makyajsızda çok güzel duruyorda makyajlıda öyle yapınca tampon kalmıyor :) aslında bende en çok ön ızgarayı beğendim ön ızgara sökmeden toplamda 10 dak bile sürmedi sende yapabilirsin ızgaradan daha büyük bi parça folyo kes ortasını çerçeveye 2-3 santim fazla bırakarak yavaşca yapıştır kredi kartı gibi bişeyle kenarlarını içe döndür fazlalıklarını falçatayla kes, folyonun metresi 25TL sana bunun dörde biri bile yeter, ben 1 metre ile iki dikiz aynası arka tampon ki göründüğü gibi değil içe dogru devam ediyor yarım metresi rahat ona gitti bide pancuru kaplattım üstüne arttı bile

Volkan kardeşimin gösterdiği araç bence renkten kaybedıoo beyaz arabaya bıraz daha mı yakışıyo ne ama degınız gıbı makyajlı kasaların plakalık bıraz daha geniş yaptıran arkadaşlarım var ama fenada olmuoo :eek:key: o dediğn folyo işini en kısa zamanda yapıcam yada yaptırıcam fazla uzun surmez sağoll ;)

kendin yaptıgında daha bi zevkle kullanırsın, onun için bence sen yap :eek:key:

Geri
Üst Alt