Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dikiz ayna dinamik sinyal (leon mk3)

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında kirlisakal tarafından paylaşıldı.

1. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    sevgili arkadaşlar :)
    gün geçmiyor ki kirlisakal araştırsın gözümün mercekleri kırıldı desem yeri var :) bi video buldum yabancı forumlardan derlediğim bilgileri sizlerle paylaşmak isterim...şimdilik yeni kasa leon dikiz ayna sinyal kısmına uygulamış...ucuz maliyetsiz bişi..önemli olan montaj el hunerinizi göstermeniz..buyrun izleyelim bakalım dunyadaki seat kullanıcıları neler icat etmiş :)

[doublepost=1452956378,1452954624][/doublepost]aslında gündüz far niyetine kullanabilirsiniz :) işe girişecek olana yol gösterilir...maliyeti ucuz,el hunerinizi gösterebilceniz bi işlem...trakya garajındaki arkadaşların arka kırmızı refloktorlere çakar yaptıkları gibi bir sistem.sadece malzemeler farklı ...titiz çalışma gerektiriyor sinyal plastiğini sökmeniz gerekiyor gerisi kolay zaten işlemler...

Goy2Z7.jpg

2. focus

focus SCW Üyesi

327
    190
    43
    Çok güzel görünüyor.

Bizim MK2 Leon larda aynada sinyal bilem yok.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık nasıl led kullandı önemli olan o gerisini hallederiz
    Yakında led araştırmalarına başlarım

kurye ile elden teslime verildi

capri0n, murateren ve kirlisakal bunu beğendi.
  4. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı
    [doublepost=1452959531,1452958557][/doublepost]
    renkli şerid led ve bunu çalıştıracak modul ve kumanda ...çinde var...yalnız dikiz aynadakı sinyal kapağı sökümü zordur kanımca.refloktor gibidir cıkartması el emeği isteyecek bir durum...içindeki orjınal şerid led sökülüp yerine renkli şerid montajlamak hepsi bu kadar...

capri0n, murateren ve memet_one bunu beğendi.
  5. BurakBlgn

BurakBlgn SCW Üyesi

274
    210
    43
    Bunu beğendi. murateren bunu beğendi.
  6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    @kirlisakal abi baktım ama bu ledler değil kullandıkları boşluk olmaması gerekiyor şerit tek parça olması gerekiyor

murateren ve kirlisakal bunu beğendi.
  7. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    söktün mü :) buna uygun renk değiştiren led olur o zaman..ama efekti veren anımasyon yapan uzaktan kumandalı led modulu
    [doublepost=1452965851,1452965771][/doublepost]
    leonum olmadığı için şimdi ne var beyaz plastiğin altında kestiremiyorum..arka tampona refloktor cakar sistemiyle aynı gibime geliyor

8. Leonidas48

Leonidas48 SCW Üyesi

122
    117
    43
    Abi bizim leon mk3 lerin ayna kapakları içinden dişli. Ben Denizli de plasti dip yaptırdım çocuk asıldı çıktı. Ama çıkarırken dişlere dikkat etmek lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  9. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    renkli yanan led şeridii alıp uzunluğuna göre kesip ,sonrasında kabloları lehimlemek aktif hale getirmek...şimdi başka türlü nasıl anlatayım umarım anlamışındır..trakya garajının arka tampona ledi rfloktore yerleştirip cakar modulu nasıl bağlamışlarsa sistem aynı ...hazır oraya uygun led bulmak zor

capri0n ve memet_one bunu beğendi.
  10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    O reflektör sistemini ilk ben yaptım abi bu şekilde led le olmaz ama aklımda gündüz farı gibi olan düz ledler var onlara bakıcam renk değiştiren var mı diye

capri0n ve focus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş